Bosch Optiline Eco Ahşap Testere 230x30 mm 48 Diş

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FUNDA ERTUĞRUL-137838

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dişli Özellikleri

48 dişliden oluşan testerenin her bir dişi optimum kesim kalitesi için taşlanmış karbürden oluşur. Bu nedenle ahşabın yanı sıra ahşap bazlı preslenmiş, yapıştırılmış sunta, MDF gibi malzemelerde oldukça etkilidir. Dişler ATB ve ATB / N, en yüksek kalitede özel bileme sayesinde hassas ve ultra temiz kesimler yapar.

Açılı Çalışma İmkanı

Ahşap yüzeyler için rahat çalışma imkanı sunan açılı disk, malzemeyi hem dik hem de çapraz kesmenize izin verir. İç ve dış mekan kullanımına uygundur. El tipi (kablosuz ve kablosuz) daire testereler, gönye testereler ve masa testereleriyle çalışmak için rahatlıkla kullanılabilir.

Bosch Eco Ahşap Testeresi

Çeşitli sertlikte ahşaplar için üretilen testere, el tipi daire testerelerde kullanıma uygundur. Ahşabı doğu yönde, temiz bir şekilde kesmek için mükemmel bir açısı ve dişleri olan testere işlerinizi tek seferde tamamlamak için tüm özelliklere sahiptir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH OPTİLİNE ECO AHŞAP TESTERE 230X30 MM 48 DİŞ
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok