Silter ST/B 111 Ağır Buharsız El Ütüsü 3000 Gr

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

LOYA MAKİNA SAN. VETİC.LTD.ŞTİ.-148717

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Silter’den Ağır Buharsız El ütüsü

ST/B 211 ağır buharsız el ütüsü, profesyonel ve kişisel kullanıma uygun ütüler tasarlayan Silter’in ürünüdür. Hassas ayarları ve buharsız oluşu ile özel ütüleme gerektiren kumaşlar ve işlemler için idealdir.

Ağır Metal Taban ile Zahmetsiz Ütüleme

Alüminyum malzemeden yapılan taban ısı koruması ve ağırlığı ile kuvvet gerektirmeden rahat bir ütü deneyini sunar. Ayrıca ıslaklığa sebep olmayacak şekilde üretildiğinden nemsiz ütüleme gerektiren özel kumaşlar için birebirdir.

Kalite Kontrolleri Tamamlanmış Ütüler

Silter tarafından üretilen her bir ütü gibi ST/B 211 ağır buharsız el ütüsü de birçok testten geçerek üretimi tamamlanır. Bu sayede ütü ihtiyaçlarınızı karşılamak için Silter ütüleri güvenle tercih edebilir ve kırışıklıkları zahmetsiz bir şekilde açabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Terletmeyen Mantar Sap

Doğal mantar sap sıcaklıktan etkilenmez ve ütü esnasında ellerinizin terlemesini önlediği için ütü boyunca mükemmel tutuş sağlar. Ütü üzerinde her zaman tam hakimiyet kurabilir ve daha az eforla işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ağırlık Dengesi ve Konforlu Kullanım

Ağırlık dengesi tam merkezde toplana ütü, el, bilek ve kol yormayacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylece uzun süre boyunca ütü yapabilir ve pratikliğinden tüm gün yararlanabilirsiniz.

Hassas Kullanım Alanı

Deri tekstil ürünleri, mobilya ve döşeme tekstilinde kullanılan buharsız ütü, termostatı ile hemen her tür kumaş için ısı ayarına sahiptir.

Yüksek ve Düşük Isı Kademeleri

Ağır buharsız el ütüsü, ısı ayar düğmesine ve termostata sahiptir. Bu sayede ayarladığınız ısı siz değiştirene kadar aynı derecede kalır. Kumaşın cinsine göre seçebileceğiniz ısı ayar kadranında maksimumdan minimuma kadar 5 kademe bulunur. Silter ST/B 211 buharsız ağır ütü, taban, kulp, kablo ve devreler dahil olmak üzere kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Güç: 800 W
  • Çalışma Voltajı: 220/230 V AC
  • Ağırlık: ~2765 gr.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SİLTER ST/B 111 AĞIR BUHARSIZ EL ÜTÜSÜ 3000 GR
Max Buhar Basıncı
BELİRTİLMEMİŞ
Üretim Yeri
Türkiye
Otomatik Kapanma
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
SILTER
Dikey Ütüleme
BELİRTİLMEMİŞ
Şok Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
800 W
Su Haznesi Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Sürekli Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Taban Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kullanım Şekli
BELİRTİLMEMİŞ
Henüz yorum yok