Arnica ET13331 Klik Klak Cyclone Dik Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 11.06.2022
RENK

FEMAR ELEKTRİKLİ EVALET İNŞ GIDA İNTERNMAĞ SAN VE TİC LT ŞT-138687

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Emiş Gücü Sağlayan Güçlü Motor

Yüksek emiş gücünü destekleyen 600 W motoru sayesinde yüksek havlı halıların diplerinde biriken ince toz ve partikülleri dahi derinlemesine süpürerek etkin bir temizlik sağlar.

Geniş Kapasiteli Toz Haznesi ile Kesintisiz Kullanım

Toz torbasız tasarımı ile pratik bir kullanım sağlarken 1,3 litre hacme sahip olan toz haznesi sayesinde uzun süre boyunca kesintisiz kullanım sağlar. Hazne yeteri kadar dolduğunda ise pratik bir şekilde boşaltarak yeniden en yüksek emiş gücü ile süpürmeye devam edebilirsiniz.

Köşelere Ulaşabilen Üçgen Süpürme Başlığı

Özel tasarım ürünü olan üçgen süpürme başlığı 3 farklı noktadan meydana gelen emiş sistemi sayesinde oldukça geniş bir etki alanına sahiptir. Ayrıca üçgen şeklinde tasarımı sayesinde köşelere rahatlıkla ulaşarak dip köşe süpürme olanağı tanır.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Kablo Uzunluğu

6 metrelik kablo uzunluğu sayesinde tek priz ile geniş bir alanı süpürebilir, her oda için yeni bir priz kullanmak zorunda kalmazsınız.

Çift Filtre ile Derinlemesine Temizlik

Hepa filtre ve mikro filtre olmak üzere çift filtre sistemine sahip olan Arnica ET13331 Klik Klak Cyclone, ince tozlar ve daha büyük partikülleri ayırarak daha etkin bir temizlik olanağı tanır. Ayrıca, bu ayrıştırma sistemi toz haznesinin daha verimli kullanılmasını sağlayarak süpürgenin emiş gücünü uzun süre korur.

Hava Temizleyen Cyclone Teknolojisi

Toz haznesinde yer alan Cyclone filtre tasarımı sayesinde süpürgenin vakumladığı tozlu hava, filtrelenerek tozlarından arındırılır. Bu sayede süpürgeden çıkarak yeniden ortama salınan hava tozlarından arındırılmış olur.

Teknik Özellikler

  • Süpürge Tipi: Dİkey
  • Emiş Türü: Kuru
  • Motor Gücü: 600 W
  • Ses Seviyesi: 73 dB
  • Toz Kapasitesi: 1,3 L
  • Kablo Uzunluğu: 6 m
  • Siklon Filtre: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.