Lexon Powersound Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

360° Surround Ses Sistemi


Geniş alanda ses kalitesi sağlayan Powersound hoparlör ve powerbank, müzik parçalarınızı 360 derece çevresel ses kalitesinde duymanızı sağlar.

Kablosuz Şarj İşlevi ile Çok Yönlü Kullanım


İkisi bir arada bir ürün olması sayesinde hem telefonlarınızı şarj edebileceğiniz hem de Bluetooth bağlantı noktası sayesinde  müziklerinizi çalmanızı sağlayan Lexon tasarımlı bu ürün, dış mekan aktivitelerinizi ve yolculuklarınızı keyifli hale getirir.

Kısa Sürede Şarj Özelliği


Sadece kablosuz şarj işlevi olan akıllı powerbank, cihazlarınızı kısa sürede şarj ederken kendi kapasitesini ise yalnızca 6 saatte doldurur. Şarj ünitesine yerleştirerek şarj olmasını sağlayabileceğiniz powerbank’i LED göstergeleri sayesinde takip edebilir, tam dolduğunda uyarı veren LED’ler yardımıyla anlayıp, üniteden çıkarabilirsiniz.

20 Saate Varan Müzik Keyfi

Sevdiğiniz müzik parçalarını 20 saate kadar kesintisiz dinlemenizi sağlayan hoparlörü Bluetooth özellikli cihazlara bağlayarak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Her Yere Sığan Kompakt Tasarım

Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlü kullanım sunan Lexon PowerSound’u çantanızda veya cebinizde taşıyabilirsiniz. Şarj olurken aynı anda müzik dinlemenizi sağlayan bu özel ürün, minimal tasarımı sayesinde yolculuklarınızın vazgeçilmezi olacak potansiyele sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 5000 mAh
  • Türü: Qi indüksiyon şarj cihazı
  • Bluetooth hoparlör: Var
  • TWS ile eşleştirilebilir
  • Pil ömrü: 20 saat
  • Şarj süresi: 6 saat
  • Uyum: Qi teknolojisine sahip tüm cihazlarla uyumlu
  • Malzeme: Sentetik deri / ultra dayanıklı kumaşla sarılmış ABS
  • Ağırlık: 190 g
  • Ölçüler: 7,5 x 2,3 x 14 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.