Kodak USB Bellek OTG 32 GB Akıllı Telefonlar için

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsel Döner Tasarım

Kodak’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği USB bellek özel döner tasarıma sahiptir. Cihazlar arasında bağlantı kurarken işinizi kolaylaştıran söz konusu döner tasarım, ürünün çanta ve cüzdanda muhafaza edilmesini de daha pratik hâle getirir. 

Type-C Bağlantılı Cihazlar ile Tam Uyum

Aksesuar, Type-C konnektörünü bünyesinde barındıran Android işletim sistemli akıllı telefonlar için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Veri okuma ve yazma işlemlerini zahmetsizce yapabilen USB bellek, yoğun bir iş gününde veri kullanımı ile ilgili ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınızı karşılamada son derece başarılıdır. 

Optimum Depolama Kapasitesi

Kodak USB bellek, 32 GB depolama kapasitesi ile dikkat çeker. Akıllı telefonunuzdaki verileri güvenle saklamanıza yardımcı olan ürünü kullanarak ister telefonunuzun isterseniz de bilgisayarınızın hafızasında yer açabilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Bilgisayar Arasındaki Yol

Ürün, Android işletim sistemiyle çalışan Type-C akıllı telefonlar ve aynı konnektör tipine ana gövdesinde yer veren bilgisayarlar arasında bağlantı kurmanıza yardım eder. Bir akıllı telefon ile bilgisayar arasındaki işlevsel yollardan biri olan ürün, dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. 

USB-A 3.0 Bağlantı Noktasında Hızlı Veri Transferi

Taşınabilir bellek, USB-A 3.0 bağlantı noktasında 180 MB/s’ye kadar okuma, 20 MB/s’ye kadar da yazma hızı ortaya koyar. Aksesuar veri transferinde hem okuma hem de yazma hızına önem veren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. 

Type-C: 2’si 1 Arada Harika Performans

Model, Type-C bağlantı noktasında da 180 MB/s okuma ve 20 MB/s yazma hızına varan harika performans vadeder. Harici USB bellek iki bağlantı tipinde de sizi asla yarı yolda bırakmaz. 

Ergonomik Boyutlar

Kodak OTG taşınabilir bellek, ergonomik boyutlarıyla da teknoloji tutkunlarından tam not alır. Ürün 12 x 32 x 8 (Y x U x D) mm ölçülerinde üretilir.

Profesyonellerin Gözdesi

Ürün, işinin önemli bir parçası veri transferi ve veri depolaması olan farklı sektörlerdeki profesyonellerin sıkça tercih ettiği taşınabilir belleklerden biridir. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen Kodak, K230 OTG USB bellek ile de beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir. 

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 32 GB
  • Boyutlar: 12 x 32 x 8 (Y x U x D) mm
  • Bağlantı Noktaları: USB-A 3.0 1. Nesil ve Type-C
  • Okuma Hızları: 180 MB/s
  • Yazma Hızları: 180 MB/s

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EKMMD32GK233C
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
32 GB
Ürün Tipi
USB FLASH DRIVE
Yazma Hızı (mb/s)
20MB/S
Okuma Hızı (mb/s)
180MB/S
Ağırlık (gr)
YOK
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KODAK
Henüz yorum yok