Ugreen 2.5 inç Sata Type-C Hard Disk Kutusu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fonksiyonel Tasarım

2.5 inç boyutundaki hard disklerinizde bulunan verileri görüntülemenizi ve dosya aktarımı yapmanızı sağlayan portatif ve pratik hard disk kutusudur. USB 3.1 ara yüzü ile 6 Gbps'e kadar varan veri aktarım hızları yakalayabilirsiniz. Bu sayede HD filmlerinizi, fotoğraf arşivinizi veya müziklerinizi çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Kızaklı tasarımı hard diski yuvaya takmada kolaylık sağlar. 

Kolay Kullanım

Aynı zamanda kutu içerisinde bulunan titreşim emici bantlar mekanik disklerinizin kutu içerinde sallanıp zarar görmesini engeller. 

Geniş Kullanım Alanı

Geniş uyumluluk alanı ile Windows, Mac OS ve Linux ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Aynı zamanda Ugreen 2.5 inç hard disk kutusunu Playstation 4, akıllı televizyonlar ve router modemlerde kullanabilirsiniz.

Özellikler

Desteklenen Hard Disk: 2.5inç, SATA
Bağlantı: Type-C USB 3.1
Kablo Boyu: 50 cm
Veri Aktarım Hızı: 6 Gbps'e kadar
Maksimum Kapasite: 6 Terabayt'a kadar
Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows, Mac OS, Linux

Kutu İçeriği

1 x Ugreen 2.5 inç Sata Hard Disk Kutusu
1 x 50 cm USB Kablo

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.