Toshiba Canvio Basic 1 TB Taşınabilir Disk HDTB410EK3AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Ulaşılır Süper Depolama Alanı

Süper Hızlı USB 3.0 ile dosyaları hızlı bir şekilde aktarın ve 1 TB'a kadar veriyi Canvio Basics harici sürücülerde saklayın. Bu cihazlar Microsoft Windows ile kullanıma hazırdır ve yazılım yüklenmesini gerektirmez. Tüm favori dosyalarınızı saklamaya başlamak daha kolay olamazdı. İster masanızda olsun ister siz hareket halindeyken, zamansız tasarımı her zaman iyi görüneceği anlamına gelir. Dahası, sabit sürücü USB 2.0 uyumluluğu ile daha eski donanımlara da bağlanmanıza izin verir.

Size uygun performans

Yeni USB 3.0 teknolojisi ile desteklenen bu taşınabilir sabit sürücüler USB 2.0 teknolojisinden daha hızlı olmakla birlikte bu teknolojiyle uyumludur. Dosyalarınızı düzenlemeniz sırasında hızlı aktarma özelliği önemlidir.

Kolay Tak ve Kullan İşlemi

Kolay tak ve kullan işlemi. Microsoft Windows ile kullanıma hazırdır ve yazılım yüklenmesini gerektirmez. Dosyaları sezgisel olarak PC'nizden veya dizüstü bilgisayarınızdan/PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza sürükleyip bırakın.

Teknik Özellikler

  • Arabirim: USB 3.0 (USB 2.0 uyumlu)
  • Maks. aktarım hızı: ~ 5,0 Gbit/sn
  • Dosya sistemi: NTFS (MS Windows), Mac OS için yeniden biçimlendirme gerekir.
  • Güç: USB veri yolu gücü (maks. 900 mA)
  • Sistem Gereksinimleri: Microsoft® Windows® 10, Windows® 8.1, Windows 7 için biçimlendirilmiş NTFS  (MacOS v10.14 /v10.13 /v10.12/v10.11/10.10 için yeniden biçimlendirme gerektirir)
  • Boyutlar: 2.5 inç / 78 x 109 x 14 mm
  • Ağırlık: 149 g
  • Kutu İçeriği: Canvio Basics, USB 3.0 kablosu (Type A - Micro-B) Kullanıcı kılavuzu (sabit sürücüye önceden yüklenmiş)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.