SanDisk Extreme 1 TB SSD Taşınabilir Disk SDSSDE60-1T00-G25

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Hayat Hızında Yaratın

550 MB / s okuma hızlarına varan yüksek performanslı transferlerle7, SanDisk Extreme® Taşınabilir SSD göz açıp kapayana kadar dosyaları aktarmanıza izin verir. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları için 2TB’ a varan yüksek hızlı depolamayla, SanDisk Extreme® Taşınabilir SSD yaratıcı arayışlarınız için kusursuzdur.


Evrensel Uyum

Hem Windows hem de Mac ile çalışma için tasarlanan SanDisk Extreme® Taşınabilir SSD bir USB 3.1 Tip-C konektör ile donatılmıştır ve ayrıca, USB Tip-C ila Tip-C kabloyu ve bir Tip-C ila Tip-A adaptörünü içerir, diğer deyişle, bugünün, yarının ve dünün PC’leri ve Mac’leri ile çalışır.

Küçük Cebe Sığan Tasarım

İyi şeyler küçük boyutlarda gelir! SanDisk Extreme® Taşınabilir SSD bir cep telefonundan daha küçük bir sürücüde yüksek performansı ve kapasiteyi sunar.

Bir Teknoloji Lideri ile Yapılmıştır

25 yıldan daha uzun bir süre boyunca SanDisk® markası dünyanın ilk flash tabanlı katı hal sürücüsünü geliştirmiştir ve bu daha sadece başlangıç olmuştur. Bir teknoloji lideri olarak, ürünlerimizin güvenebileceğiniz üstün performansı sunmaya devam etmesini sağlıyoruz.

5 Yıl Sınırlı Garanti

Flash depolamada öncü bir marka olan SanDisk®’ten gelen 5 yıllık sınırlı garantinin getirdiği gönül rahatlığının keyfini sürün.
Teknik Özellikler

  • Arayüz: USB 3.1, 2. Nesil
  • Boyutlar: 96.2 mm x 49.55 mm x 8.85 mm
  • Uyumluluk: PC ve Mac bilgisayarlar sürücü gerektirmez. Windows 10, Windows 8,  Windows® 7 ve Mac OS 10.6+ ile uyumludur.
  • Model Kodu : SDSSDE60
  • Konnektör: USB-C

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDSSDE60-1T00-G25
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
USB FLASH DRIVE
Kapasite (mah)
1 TB
Okuma Hızı (mb/s)
550MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
550MB/S
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok