Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN 128 GB microSDXC A2 V30 Mobile Gaming Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kullanım Alanı

Geniş bir depolama alanına sahip olan Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN hafıza kartı aynı zamanda geniş bir kullanım alanı sunar.

Geniş Depolama Alanı

Verilerin güvenle depolanabilmesine olanak tanıyan Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN, 128 GB kapasiteye sahip geniş hafızası ile yüksek miktarda veri depolayabilir.

Üst Düzey Malzeme Kalitesi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN yapımında kullanılan malzemelerle su, sıcaklık ve darbeye karşı dayanıklı bir profil çizer. Bu sayede daha uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getirir.

Yüksek Yazma Hızı

Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN hafıza kartı modeli “ultra yüksek hızlı” anlamı taşıyan UHS-I standartlarında bir üründür. Saniyede 90 MB veri yazabilen kart bu sayede veri aktarım sürecini hızlandırarak zaman kazandırır.

Kilit tuşu

Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN modelinde bulunan “Lock” tuşu kartın tek hamleyle kilitlenmesini sağlar. Bu sayede kart ile bağlı olduğu cihaz arasındaki veri akışı tamamen durdurulur. Gerekli durumlarda bu tuşun kullanılması karta virüs bulaşmasının önüne geçer.

Yüksek Okuma Hızı

Sandisk Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN, yüksek yazma hızının yanı sıra okuma hızıyla da iddialı bir profil çizer. Saniyede 160 MB’ye kadar artabilen okuma hızı dosyaların çok daha hızlı açılmasını sağlar. Bunun yanı sıra yüksek hız karta yüklenen mobil uygulamaların kesintisiz bir performans sunmasını sağlar. Böylelikle Extreme SDSQXA1-128G-GN6GN oyun oynarken her adımda rakiplerin önünde olmanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME SDSQXA1-128G-GN6GN 128 GB MİCROSDXC A2 V30 MOBİLE GAMİNG HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
128GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok