SanDisk Extreme Pro 1TB SDSQXCZ-1T00-GN6MA microSDXC 170/90MB/s UHS-I U3A2 V30 Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Son Derece Hızlı

Hafıza kartı ile hızlı aktarıma, uygulama performansına ve 4K UHD için en yüksek hızlara ulaşılabilir. Android akıllı telefonlara, aksiyon kameralarına ve dronlara özel olarak yüksek performans sağlayan hafıza kartı ile hızlı bir şekilde 4K UHD video kaydı yapılabilir, full HD ve yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar kaydedilebilir. 170 MB/sn hıza ulaşabileceğiniz hafıza kartı ile 1000 adet fotoğraf ve 30 dakikalık 4K videoları 3 dakika gibi kısa zamanda aktarabilirsiniz.

4K UHD Videolar için Harika

SanDisk hafıza kartı açık havadaki maceralar, seyahatler ya da spor etkinlikleriniz için 1 TB’lik geniş kapasiteye sahip olarak dikkat çeker. Ürün son derece hızlı bir şekilde 4K UHD ve full HD video çekebilmenizi sağlar.

90 MB/sn Yazma Hızı

90 MB/sn yazma hızlarıyla hızlı fotoğraf ya da 4K UHD video çekebilirsiniz. SanDisk hafıza kartı daha çok ve daha hızlı çekim yapabilmenize imkân tanır.

Akıllı Telefonlarda Daha İyi Bir Deneyim

Ürünün A2 özelliğiyle son derece iyi bir akıllı telefon deneyimi yaşayabilir ve daha hızlı bir uygulama performansı elde edebilirsiniz.

Dayanıklı Tasarımıyla Zorlu Ortamlar için İdeal

SanDisk hafıza kartı darbelere, sıcaklığa, suya karşı dayanıklı özellik gösterir. Hafıza kartının dayanıklılığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

MobileMate USB Okuyucu ile Uyumlu

Hafıza kartı MobilMate USB 3.0 microSD kart okuyucu ile 170 MB/sn’ye kadar aktarım hızına sahip olarak öne çıkar. Böylece büyük dosyalar bile hızlı bir şekilde taşınabilir, çok sayıda dosya aynı anda hızlı bir şekilde aktarılabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME PRO 1TB SDSQXCZ-1T00-GN6MA MİCROSDXC 170/90MB/S UHS-I U3A2 V30 HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
1 TB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok