Kodak U3 V30 Micro SD Hafıza Kartı 128 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kararlı Performansı ile Üstün Teknoloji

Üstün teknolojik özellikler ile üretilen Kodak hafıza kartı, size muhteşem bir deneyim vadeder. Kararlı ve istikrarlı çalışma performansı ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak kendisine hayran bırakır.

Micro SD Girişli Cihazlar ile Mükemmel Uyum

Micro SD kart girişli tüm cihazlar ile muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Başta telefonlar olmak üzere kamera, dizüstü bilgisayar, GPS, monitör gibi cihazlarınız için kullanabilirsiniz.  

Geniş Depolama Kapasitesi ile Sınırsız Kullanım

128 GB kullanım alanı sunan Kodak hafıza kartı ile eğlencenin keyfini çıkarın. Depolama kapasitenizi yükselterek oyunlar, fotoğraflar, uygulamalar ve videoları kaydederek sınırsız dünyanın kapılarını aralayın.

Yüksek Çözünürlükte Video Kaydı

3840 x 2160 pixel çözünürlükte video kaydı ve oynatma imkanı sunan hafıza kartı ile yüksek çözünürlüğü keşfedin. 4K full HD videolar ile muhteşem bir şölen sizleri bekliyor.

Dakikalar İçerisinde Okuma ve Yazma Özelliği  

Kodak hafıza kartı, 85 MB / sn’ye kadar yazma hızı sayesinde kesintisiz bir şekilde yüksek hızlı çekimler ve 4K kayıt imkanı sunar. Bunun yanı sıra, 95 MB / sn’ye kadar okuma hızıyla da büyük medya dosyalarını micro SD uyumlu cihazlara dakikalar içerisinde aktarım yapmanıza olanak tanır.

Android Uygulamaları ile Uyumlu Bir Performans

Android uygulamaları ile muhteşem bir uyum içerisinde çalışır. Böylece android telefonunuza istediğiniz oyunları ve uygulamaları yükleyerek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.   

Yükseltilmiş APP Performansı

Yükseltilmiş APP teknolojisiyle yüksek bir performans eşliğinde çalışır. Bu özelliği sayesinde telefonunuzda yapmak istediğiniz işlemleri daha daha kolay bir şekilde hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Darbelere Karşı Üstün Koruma

Kodak kalitesiyle üretilen hafıza karşı darbelere karşı üstün bir koruma sağlar. Anti yüksek sıcaklık, su ve toz geçirmez özelliğiyle size üstün bir performans vadeder. Üstün kaliteli malzeme yapısıyla uzun yıllar sizinle birlikte olur.  

Teknik Özellikleri

  • Türü: Micro SD Kart
  • Kapasite: 128 GB
  • Yazma Hızı: 85 MB / sn
  • Okuma Hızı: 95 MB / sn
  • Mobil Cihaz Uyumluluğu: Android


Hafıza

Bellek Kartı Formatı
MicroSD
Kapasite
128 GB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.