Sandisk Ultra MicroSDHC 32 GB C10 UHS-1 100MB/S R 3X5 7Y Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Günlük Veri Transferi İçin İdeal Kapasite

32 GB depolama alanı sunan Sandisk Ultra hafıza kartı ile akıllı telefondan dijital kameralara kadar pek çok mobil cihazın dolan belleğini rahatlatabilir, cihazlar arası veri taşıyabilirsiniz.

Yüksek Okuma Hızı Avantajı

100 MB/S olan sıralı okuma hızı ile büyük boyutlu dosyaları kısa sürede yedekleyebilir, farklı ortamlara aktarabilirsiniz. Bu sırada transfer ettiğiniz veriler orijinal hali ile korunur ve kalite kaybı, silinme gibi sorunlar meydana gelmez.

Kurulumsuz ve Zahmetsiz Çalışma

“Tak-çalıştır” prensibi ile çalıştığı için herhangi bir kurulum gerektirmeyen Sandisk Ultra hafıza kartını acil durumlarda da vakit kaybetmeden kullanabilirsiniz. Oldukça küçük olan boyutları sayesinde nemli dosyalarınızı yanınızda taşımanıza olanak tanıyan Sandisk Ultra hafıza kartı, küçük arşivler için de kolay muhafaza edilebilmesi açısından ideal bir depolama birimidir.

Yüksek Dayanıklılık ile Güvenli Kullanım

Dayanıklı dış kaplaması sayesinde uzun bir kullanım ömrü ve veri güvenliği vadeden Sandisk Ultra hafıza kartı, yüksek ısıya düşmeye, suya ve darbelere karşı dirençlidir. Dolayısıyla zorlu koşullarda dahi kişisel verilerinizi korumaya devam eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ULTRA MICROSDHC 32GB HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
ÇİN
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok