Tp-link Archer T2u 600 Mbps Kablosuz Dual Band Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Her İşletim Sistemi ile Uyumlu

Kullanıcı dostu arayüzü ile pratik bir şekilde kurulumu gerçekleştirilen TP-Link Archer T2U adaptör, Windows, Mac OS ve Linux gibi işletim sistemleri ile uyumludur. Bu sayede farklı cihazlarınız ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Ekstra Hızlı Kablosuz Veri Aktarımı

Yeni nesil Wi-Fi standardı olarak tanımlanan 802.11ac sayesinde toplamda 600 Mbps'ye varan kablosuz veri aktarım hızı sağlar. Böylece upload ve download işlemlerinizi konforlu ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Veri İletim Hızı için Dual Bant

5 GHz ve 2,4 GHz olmak üzere dual bant bağlantısını destekleyen TP-Link Archer T2U USB adaptör, online olarak yüksek çözünürlüklü film/dizi/video izleme ile online oyun oynama aşamalarında kusursuz performans gösterir.

Esnek Kullanım Sağlayan Minimal Tasarım

Yoğun kullanıma uygun olan ve kolay deforme olmaması için esnek bir yapıya sahip olan TP-Link Archer T2U adaptör, minimal boyutları ile hem kolay taşıma hem de pratik kullanım ayrıcalığı sağlar.

Ultra Dayanıklı Yapı ile Uzun Kullanım Ömrü

Çift kalıplama yöntemi olarak da bilinen teknoloji sayesinde hem kristal berraklığında bir yüzeye sahip olan hem de pürüzsüz olan TP-Link Archer T2U adaptör, oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER T2U 600 MBPS KABLOSUZ DUAL BAND USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok