TP-Link TL-WA860RE 300 Mbps 2.4 Ghz Priz Tipi Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Odadan Odaya Taşınmaya Son!

En kapsamlı bağlantıya ulaşmak ve internet hızını artırmak için mekan değiştirmenize artık gerek yok. TP-Link TL-WA860RE kablosuz ağınızın kapsamasını ve sinyalin gücünü artırarak ölü bölgeleri ortadan kaldırır.


Minyatür Boyutlarda

Kapsama alanını artırmak için sadece iki anten kullanan ürün, küçük boyutu ile fazla yer kaplamaz. Wi-Fi güçlendirmek için ekstra yer ayırmanız gerekmez, dekorasyonunu bozmaz.

Mucize Yaratan Range Extender Modu

Sinyal kapasitesini artırmak istediğiniz zaman en zorlu alanlarda bile çalışan Range Extender modunu aktive edebilirsiniz. Tek düğmeye basarak en iyi sinyal için tüm duvarları yıkın!

Prizi Meşgul Etmez

Ek bir güç soketi ile beraber tasarlanarak işlevselliği artırılan TP-Link TL-WA860RE priz tipi menzil genişletici beğeninizi kazanıyor. Priz sayısının yetersizliği ve ek uzatma kabloları tarih oluyor.

Sabit Anten ile Mükemmel Dağılım

Wi-Fi sinyalleri ile kusursuz bağlantı kurarak erişim alanını genişleten cihaz, 2 sabit anteni ile en yüksek verimi sağlar. Kararlı ve güvenli bağlantının tadını evin ve balkonun her köşesinde çıkarırsınız.

Kurulumu Oldukça Basit

TP-Link TL-WA860RE menzil genişletici ilk kurulumda uzman ellere ihtiyaç duymaz. Tek başınıza tüm ayarlamaları yapabilirsiniz. Sırasıyla yönlendiricinin WPS ve Range Extender tuşuna basmanız yeterlidir.

Tekrar Yapılandırma Gerekmez

Bir kez yönlendirici ile bağlantı kurulduktan sonra ürünün yerini değiştirmek isterseniz ekstra uğraş gerekmez. İlk senkronizasyon sonrasında dilediğiniz an Range Extender modunu açıp kapatabilirsiniz.

Akıllı Sinyal Göstergesi İşinizi Kolaylaştırır

Yönlendiriciden gelen sinyalin gücünü gösteren akıllı sinyal ışıkları ile en doğru konumu bulursunuz. Optimum kapsama alanı için ışıkların en çok yandığı alanı tercih etmeniz yeterli!

Özellikler

 • Marka: TP-Link
 • Model: TL-WA860RE
 • Ürün: Menzil genişletici
 • Özellik: Priz tipi, akıllı sinyal gösterge ışıkları, çift sabit anten
 • Modlar: WAP, Range Extender, Access Point
 • Uygulama: Tether (İOS, Android)
 • Butonlar: RE, Reset
 • Güç: 3 W (tüketim)
 • Ölçüler: 110.0x65.8x75.2 mm
 • Frekans Değeri: 2.4~2.4835GHz
 • Uyumluluk: Microsoft® Windows® (98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7, 8), UNIX® (Linux), Mac® OS, NetWare®
 • Kablosuz: Domain Login Function, WMM (Wi-Fi Multimedia), Wireless Statistic, Wireless MAC Address Filtering
 • Dinamik Bağlantı Hızı: 300Mbps (max)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.