Huawei AX3 Dual Core Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TEKNOTÜRK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ-121448

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Wi-Fi 6 ile Hız Sizinle

Evden çalışırken, oyun oynarken veya sosyal medyada vakit geçirirken güvenilir ve hızlı bir İnternet bağlantısına sahip olmaya ne dersiniz? Huawei AX3 Wi-Fi 6+ Router, modem yönlendiricinizi değiştiren tam bir fiyat-performans ürünüdür. Wi-Fi 6 olarak bilinen en yeni 802.11ax teknolojisine sahip cihaz çoklu bağlantılarda, hem 2,4 GHz hem de 5 GHz ağlarda daha yüksek hız sağlar.

Wi-Fİ 6+ Teknolojisini Keşfedin

Yenilikçi teknolojileri sunarak hayatınıza değer katan Huawei, Wi-Fi 6 ağ bağlantısını bir adım öteye taşıyarak 6+ özellikleri ekler. Huawei’ye özgü yenilik ve iyileştirmelere sahip Wi-Fi 6+, kendi dört çekirdekli Gigahome işlemcisini kullanarak daha iyi genel performansa, ağ hızına ve duvara nüfuz etme özelliklerine sahip olur.

3 Kat Daha Yüksek Hız

3000 Mbps bant genişliğini desteklen Huawei AX3 Wi-Fi 6+ Router, 1024-QAM ve 160 MHz bant genişliğini kullanarak, genel hızın üç kat daha artmasını sağlar. Ayrıca, 5GHz frekans bant genişliğine bağlandığında 1 Gbps'ye kadar ulaşabilen indirme hızlarına izin verir.

Kesintisiz ve Çoklu Bağlantı

1.4 Ghz'de çalışan ve dört çekirdekli Gigahome işlemciye sahip Huawei AX3 Wi-Fi 6+ Router, aynı anda OFDMA çoklu kullanıcı teknolojisini destekleyen 128’e kadar olan cihaza kesintisiz bağlantı sağlar. Ayrıca, indirme ve yükleme akışlarının çoğunu kullanırken bile sınıfındaki diğer ürünlerden çok daha soğuk çalışır.

Huawei AI ile Bağlantınızı Kolayca Yönetin

Huawei AX3 Wi-Fi 6+ yönlendiriciyi bağlamak ve yapılandırmak için kullanılabilen Huawei AI Life mobil uygulamasına sahiptir. AI Life uygulaması, yalnızca sinyal gücünü kontrol etmeyi değil, aynı zamanda tüm bağlı cihazlarını görüntülemeyi, misafir Wi-Fi ağı oluşturmayı ve ebeveyn kontrollerini ayarlamayı da mümkün kılar.

Dinamik Dar Bant Aralığında Güçlü Sinyaller

Huawei AX3 çift çekirdekli Wi-Fi 6+ ile Huawei Wi-Fi 6 özellikli telefonlar, yonga setinin sinerjisine dayanan Dinamik Dar Bant Genişliği teknolojisini kullanarak daha güçlü sinyaller gönderir. 2 MHz dar bant genişliğinde 6dB daha güçlü sinyalleri AX3'e geri göndererek en uzak yerlerden bile mükemmel bağlantı hızına sahip olmanızı sağlar.

Minimal ve Şık Tasarım

Huawei AX3 Wi-Fi 6+ yönlendirici, tasarım açısından da kullanıcılarını tatmin etmek üzere dizayn edilmiştir. 3.97 x 15.92 x 22.5 cm boyutlarında ve 387 gr ağırlığındaki cihaz, beyaz rengi ve LED aydınlatmalı şık tasarımı sayesinde ortama modern bir ambiyans ekler.

Üst Düzey Koruma

Gigahome çipine entegre edilmiş bağımsız bir güvenlik bölgesi olan HomeSec, AX3 Wi-Fi 6+ yönlendiriciye finansal güvenlik düzeyinde koruma sağlar. Kötü amaçlı yazılım gibi zararlı İnternet unsurlarından korunmak için mikro çekirdek seviyesinde tasarlanan güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Huawei
 • Model: Wi-Fi AX3 (Dual-core) Router
 • Bağlantı Türü: Wi-Fi
 • Bağlantı Teknolojisi: WLAN
 • Veri Aktarım Hızı: 1000.0 Mb
 • Desteklenen Frekans Bantları: 2.4 GHz, 5 GHz
 • Kablosuz Türü: 802.11b, 802.11ax, 802.11a, 802.11g, 802.11ac
 • Ethernet Bağlantı Noktası Sayısı: 4
 • Voltaj: 12 Volts
 • Ürün Ağırlığı: 387 gr
 • Ürün Boyutları: 3.97 x 15.92 x 22.5 cm
 • Renk: Beyaz

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
4 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.