SanDisk Ultra 3D 1TB 2400MB-1950MB/s NVMe M.2 SSD SDSSDH3N-1T00-G25

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kanıtlanmış Güvenilirlik

2.400 MB / sn'ye kadar okuma hızlarıyla SATA SSD'lerimizden 4 kat daha hızlıdır. İnce SSD, bir sonraki özel yapım veya sistem yükseltmeniz için idealdir.Optimum termal tasarım, yoğun kullanım sırasında bile sürekli performans sağlar. SanDisk SSD Dashboard, SSD'yi sürekli izler.1 TB'a varan kapasiteler ve 5 yıla kadar sınırlı garanti imkanı sunar. SanDisk Ultra® M.2 NVMe 3D SSD ile size ayak uyduran bir sistem oluşturun.

Performans

2400 MB / saniyeye varan sıralı okuma hızları; 1950 MB / saniyeye kadar sıralı yazma hızları (yalnızca 1TB) Daha hızlı başlatma ve kapatma performansı vardır. Daha hızlı uygulama yükleme ve yanıt süreleri bulunur.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 1 TB
  • Arayüz: PC ile
  • Boyutlar: 80.61 mm x 22.05 mm x 2.1 mm
  • Ardışık Okuma Performansı: 2400 MB/s
  • Ardışık Yazma Performansı: 1950 MB/s

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.