Netac N600S-128G 128 GB 2.5 inç SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Performans

Çok fazla program çalıştırılması durumunda iletim hızı çok güçlüdür. Verimliliği çok fazla olan N600S, Slc ön belleğe alma algoritması kullanır. Bu sayede sürekli yazma hızı 520 MB/s ‘ye sürekli okuma hızı ise 500 MB/s’ye kadar ulaşır.

Güçlü Algoritma

Netac markası N535S modelini ortak kişisel dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarlanır. En son sürüm 3D NAND Flash ve daha güçlü bir algoritmik denetleyici kullanır. Bu sayede daha güvenilir ve hızlı performans sağlar.

Yüksek Kapasiteli Kullanım

Uzun ömre sahip bu model, sektörün en iyi sabit diskleri arasında yerini alır. Verimlilik ve dayanıklılık açısından dengeli performansa sahip sabit disk, bilgisayarları daha hızlı hale getirmeye olanak sağlar.

Enerji Verimliliği ve Düşük Güç Tüketimi

Enerji Verimliliği ve Düşük Güç TüketimiYüksek verimlilik özelliklerine sahip sabit disk, düşük güç tüketimi sayesinde de gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçerek sizi ekstra masraftan kurtarır. Destek verdiği farklı modlar sayesinde yüksek performans ve yüksek verimlilik elde etmenizi sağlar.

Kolay ve Hafif Taşınabilen Eşsiz Tasarım

Cebinizde veya çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz sabit disk, ince ve hafif olması amaçlanarak üretilir. Dilediğiniz her yere yanınızda götürebilir, bilgisayarınıza hız katabilirsiniz. Böylece nerede olduğunuz fark etmeksizin yavaşlama sorunu yaşamazsınız.

Depolama Alanından En İyi Şekilde Yararlanın

Netac serisinin bu modeli depolama alanından maksimum düzeyde yararlanmanıza imkan tanır. 128 GB alana sahip bu model sayesinde çalışmalarınızı depolama sorunu yaşamadan halledebilirsiniz. 32 MB ön belleğe sahip olması sayesinde de alacağınız performansı arttırır.


Yüksek Hız ve Performans Dengesi

Netac N600S, yüksek performans ve kapasitesinin yanı sıra sahip olduğu özellikler ile tam performansta çalışma deneyimi sunar. Yapacağınız işlemleri saniyeler içinde hallederek vakit kazanabilirsiniz.

Minimum Gürültü

Sıfır gürültü teknolojisi kullanılarak üretilen sabit disk tasarımı, daha rahat çalışmaya olanak vererek memnun kalmanızı sağlar. SMART, Dev-Sleep ve TRIM modları ile desteklenen sabit disk, her anlamda en iyi çalışma deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı : 500 MB/S
  • Yazma Hızı : 520 MB/S
  • Bağlantı Arayüzü : SATA 3
  • Ürün Tipi : SSD
  • Boyut : 2.5 inç
  • Kapasite : 128 GB

Hafıza

Kapasite
128 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.