Netac N600S-128G 128 GB 2.5 inç SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Performans

Çok fazla program çalıştırılması durumunda iletim hızı çok güçlüdür. Verimliliği çok fazla olan N600S, Slc ön belleğe alma algoritması kullanır. Bu sayede sürekli yazma hızı 520 MB/s ‘ye sürekli okuma hızı ise 500 MB/s’ye kadar ulaşır.

Güçlü Algoritma

Netac markası N535S modelini ortak kişisel dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için özel olarak tasarlanır. En son sürüm 3D NAND Flash ve daha güçlü bir algoritmik denetleyici kullanır. Bu sayede daha güvenilir ve hızlı performans sağlar.

Yüksek Kapasiteli Kullanım

Uzun ömre sahip bu model, sektörün en iyi sabit diskleri arasında yerini alır. Verimlilik ve dayanıklılık açısından dengeli performansa sahip sabit disk, bilgisayarları daha hızlı hale getirmeye olanak sağlar.

Enerji Verimliliği ve Düşük Güç Tüketimi

Enerji Verimliliği ve Düşük Güç TüketimiYüksek verimlilik özelliklerine sahip sabit disk, düşük güç tüketimi sayesinde de gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçerek sizi ekstra masraftan kurtarır. Destek verdiği farklı modlar sayesinde yüksek performans ve yüksek verimlilik elde etmenizi sağlar.

Kolay ve Hafif Taşınabilen Eşsiz Tasarım

Cebinizde veya çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz sabit disk, ince ve hafif olması amaçlanarak üretilir. Dilediğiniz her yere yanınızda götürebilir, bilgisayarınıza hız katabilirsiniz. Böylece nerede olduğunuz fark etmeksizin yavaşlama sorunu yaşamazsınız.

Depolama Alanından En İyi Şekilde Yararlanın

Netac serisinin bu modeli depolama alanından maksimum düzeyde yararlanmanıza imkan tanır. 128 GB alana sahip bu model sayesinde çalışmalarınızı depolama sorunu yaşamadan halledebilirsiniz. 32 MB ön belleğe sahip olması sayesinde de alacağınız performansı arttırır.


Yüksek Hız ve Performans Dengesi

Netac N600S, yüksek performans ve kapasitesinin yanı sıra sahip olduğu özellikler ile tam performansta çalışma deneyimi sunar. Yapacağınız işlemleri saniyeler içinde hallederek vakit kazanabilirsiniz.

Minimum Gürültü

Sıfır gürültü teknolojisi kullanılarak üretilen sabit disk tasarımı, daha rahat çalışmaya olanak vererek memnun kalmanızı sağlar. SMART, Dev-Sleep ve TRIM modları ile desteklenen sabit disk, her anlamda en iyi çalışma deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  • Okuma Hızı : 500 MB/S
  • Yazma Hızı : 520 MB/S
  • Bağlantı Arayüzü : SATA 3
  • Ürün Tipi : SSD
  • Boyut : 2.5 inç
  • Kapasite : 128 GB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
N600S-128G
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
128 GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA III
Okuma Hızı (mb/s)
560MB
Yazma Hızı (mb/s)
520MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
NETAC
Henüz yorum yok