Intenso Top 3812450 2.5 ınc 512 GB SATA 3 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performans

Arayüzü ve 6 Gbps veri aktarım hızı ile öne çıkmasının yanı sıra eşsiz aktarım hızı ve veri işleme performansı ile üst düzey bir bilgisayar kullanımı sunar. PC ve taşınabilir bilgisayarlarda kullanıma uygun olan başarılı ürün sayesinde bilgisayar açılış hızları 20 saniyenin altına düşer.


Yüksek Bellek Kapasitesi Avantajı

512 GB bellek kapasitesine sahip olan Intenso Top SSD harddisk, yüzlerce müzik dosyası, video, fotoğrafın yanı sıra çok sayıda dizi, film ve video oyun depolar. Açık dünya oyunu gibi yüksek depolama alanına ihtiyaç duyan online oyunlar için de ideal alan sağlar.

Ekstra Hızlı Önyükleme, Okuma ve Yazma Performansı

Saniyede 520 MB okuma ve 500 MB yazma hızı ile dikkat çekerek yüksek hızda çalışarak bilgisayarınızın da performansını yükseltir. Bu sayede yüksek sistem gereksinimine ihtiyacı olan ve arka planda çalışarak sisteme yük olan programları çok daha hızlı ve takılma olmadan kullanabilirsiniz.

Video Oyunları için Yüksek Verimlilik

Günlük bilgisayar kullanımı ve ofis kullanımının yanı sıra video oyunlarında da ekstra hız ve verimlilik avantajı sunduğu için oyun bilgisayarlarında kullanım için idealdir.

Kurulumsuz Tak-Çalıştır Sistemi

Bilgisayarın uyumlu bağlantı girişine takıldıktan sonra direkt olarak anakart tarafından tanınan hard disk için herhangi bir program kurmanız gerekmez.

SSD Teknolojisi ile Hızlı Açılış Avantajı

Sahip olduğu teknolojisi sayesinde çok hızlı okuma performansı gösteren harddisk, bilgisayarınızın çok daha hızlı açılmasını sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Tasarım

Darbelere dayanıklı yapısı ile öne çıkarken aşırı ısınmayı önleyen tasarımı ile uzun yıllar boyunca güvenli kullanım vadeder.

Her Bilgisayara Uyum Sağlayan İdeal Boyut

SATA III portu bulunan her bilgisayar ile uyumlu olan Intenso Top 512 GB SSD, 7 mm kalınlık ve 2.5 inç boyutu ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara sorunsuz uyum sağlar.

Teknik Özellikler

 • Cihaz Tipi : Sabit Disk
 • Depolama Teknolojisi : SSD (NAND)
 • Kapasite : 512 GB
 • Arabirim : SATA 3.0
 • Okuma Hızı : 520 MB/s
 • Yazma Hızı : 500 MB/s
 • Boyut : 2.5"
 • Kalınlık : 7 mm
 • Ağırlık: 83 gr
 • Ölçüler : 100x70x7 mm
 • Watt Değeri : 3 watt

Hafıza

Kapasite
512 GB

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Sata 3

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.