ACER KA242Y / 23,8 inç / 75 Hz / 1 ms / (HDMI+VGA) / Freesync / Full HD / IPS /Monitör / UM.QX2EE.005

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek görüntü kalitesi

Full HD 1080p çözünürlük ile monitör, gerçeğe yakın renkler ve netlik sunar. 16: 9 en boy oranı ve 1920x1080 çözünürlük ile filmler ve oyunlar daha gerçekçi görünür ve metin ve ayrıntılar daha nettir.

ZeroFrame Tasarımı

23.8 inç FHD IPS ekranı geniş bir görüntüleme alanı sağlar. Artırılmış ekran alanı ve ekstra ince çerçeveler daha verimli çalışmanıza yardımcı olur. ZeroFrame tasarımı, farklı ince çerçevelerle birden fazla monitörün arka arkaya istiflenmesine olanak tanır.

Kırılmaz Görüntü

AMD Radeon ™ FreeSync ™ teknolojisi ve 75Hz yenileme hızı ile bozulma ve yırtılmayı önleyin . Ekran yenileme hızını bilgisayarınızın kare hızıyla senkronize ederek video düzenleme daha akıcıdır. Hangi içerikle çalışıyor olursanız olun, Visual Response Boost ™ ile 1 ms'lik yanıt süresi görüntülerinizi bulanıklık olmadan net tutar.

Göz Koruması Önce Gelir

Acer BlueLightShield ™ ve Flickerless ™ teknolojileri göz yorgunluğunu azaltır. Ve Acer ComfyView ™ ve Low Dimming ™ teknolojileri parlamayı ortadan kaldırır ve daha uzun, daha rahat çalışma için göz yorgunluğunu azaltır.

Uygun Ayar

Düğmeleri unutun. Display Widget yardımcı programıyla monitör ayarlarınızı kolayca özelleştirin. Farklı uygulamalar için özel modlarla ekranı en iyi şekilde özelleştirebilirsiniz.

Gerçekçi Renkler

Acer monitörler, profesyonellerin istedikleri renk ve tonları elde etmelerine yardımcı olmak için benzersiz 6 eksenli özelleştirme özelliğini destekler. Bu işlev ayrıca tonu ve doygunluğu 6 eksen boyunca ayarlamanıza olanak tanır. Monitör renklerini profesyonel ihtiyaçlarınıza göre eşleştirmenize olanak tanıyan R, G, B'den C'ye, M ve Y ekseni aralıkları mevcuttur.

Acer KA242

KA2 serisi monitör , rakipsiz kullanım kolaylığı ve yüksek görüntü kalitesi sunar. Çeşitli ekran boyutu seçenekleri ve ZeroFrame tasarımı ile hem ev hem de ofis kullanımı için idealdir. Bu monitör, oyun oynamak ve ofis uygulamalarında çalışmak için her şey için iyidir.

Özellikler

 • Ekran Boyutu: 23,8 inç
 • Maksimum Çözünürlük: (Full HD)1920 x 1080@75 Hz
 • En Boy Oranı: 16:9
 • Yanıt Süresi: 1 ms VRB
 • Parlaklık: 250 cd/m²
 • Arka Işık: LED
 • Görüş Açıları: 178° Yatay, 178° Dikey
 • Stand: Tilt (-5°~15°)
 • Bağlantı Noktaları ve Bağlayıcılar: VGA
 • Güç: 14,90 W (Power On)
 • Renkler: Siyah
 • Kesilme Önleme Teknolojisi: AMD Free-Sync
 • VESA Uyumlu: (Var) 100 x 100mm
 • Özellikler: VisionCare, Mavi Işık Koruması, Düşük Karartma, ComfyView

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.