i-Stone Laptop Standı Yeni Nesil Katlanabilir

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

i-Stone Yeni Nesil Katlanabilir Laptop Standı

i-Stone dizüstü bilgisayar için ayarlanabilir standı sizinle buluşturur. Çoklu yükseklik ayarlamaları, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Laptop standı sağlam yapıdadır ve çalışırken sallanmaz. Kullanımı son derece rahattır ve masa yüzeyine zarar vermez. Dizüstü bilgisayar tutucu, dizüstü bilgisayarı kaldırabilir ve ısı yayılımının daha iyi şekilde gerçekleşmesini sağlar. Laptop standı katlanabilir yapıdadır. Katlandıktan sonra küçük bir boyutuyla taşımak veya saklamak için uygundur. Bu dizüstü bilgisayar standı, iPad, MacBook Pro / Air ve diğer 15,6 inçe kadar bütün dizüstü bilgisayarlar ile problemsiz kullanılabilir. Aynı zamanda kitap okuma standı olarak da kullanılabilir.

Özellikler

  • Marka: i-Stone
  • Ürün: Yeni Nesil Katlanabilir Laptop Standı
  • Kademe Ayarı Sayısı: 6
  • Uyumlu Dizüstü Bilgisayarlar: iPad, MacBook Pro / Air ve diğer 15.6 inçe kadar
  • Malzeme Türü: Plastik
  • Kaydırmaz Yüzey: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.