HP 8BC52AA Omen Vector Essential Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her An Tepkiye Hazır Tıklama Hızı

Oyuncular için özel olarak geliştirilen Omen Vector Essential, her tıklamaya anında cevap verir. Kişisel kullanım ayarlarını kaydederek tercih ettiğiniz özellikleri size sunar. 20 milyon tıklama ömrü ile son derece kullanışlı ve dayanıklı bir yapı sağlar.

Tam Kavrama Sunan Yapı

Oyunları rahat ve sorunsuz şekilde oynamanıza olanak tanıyarak, performansınızı bir adım öteye taşır. Özel kavrama alanları avuç içine tam oturarak konforlu bir deneyim yaşatır. Kaymayı engelleyen dokusu sayesinde aralıksız oyun keyfi sunar.

7200 DPI ile Hassas Okuma

Her mouse hamlesinde fark yaratan model 7200 DPI düzeyinde duyarlılık ve hassasiyet sunar. Güçlü sensörleri ile her noktayı etkili şekilde okuyan mouse ile bilgisayar oyunlarında fark yaratabilirsiniz.

Hız Kazandıran Ultra Hafif Yapı

Son derece hafif olan mouse, konforlu kullanım imkânı sunar. Uzun süreli kullanımlarda bile el ve bilek bölgesinin rahat etmesini sağlayarak hız ve kontrol kolaylığı konusunda beklentileri karşılar.

Modern Tasarım Detayları

Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ürün, siyah renkte dizayn edilmiştir. Göz alıcı ve modern çizgiler, oyun deneyiminize farklı bir tarz kazandırır.

Özelleştirilebilir 6 Farklı Düğme

6 farklı programlanabilir düğme, kişisel deneyim için özel olarak geliştirilmiştir. Oyuncu faresini tamamen kişisel kullanım tarzınıza göre organize edebilir, düğmelere farklı komut atamaları yapabilirsiniz.

Ekstra Uzun Kablo Boyu

Uzun kablo boyu ile hareket özgürlüğü sağlayan model, geniş kullanım alanı sunar. 2 metre uzunluğundaki kabloyu dilediğiniz gibi değerlendirebilir, konforlu kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Dayanıklı ve Üstün Performanslı Yapı

Sağ elde kullanıma uygun olan oyuncu mouse modeli, 50 g hareket hızı ile üstün performans sergiler. Yüksek kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Teknik Özellikleri

 • Renk: Siyah
 • Bağlantı Türü: Kablo
 • DPI: 7200
 • Mouse Formu: Sağ El
 • Buton Sayısı: 6
 • Programlanabilir Düğme: Var
 • Kablo Uzunluğu: 200 cm
 • Genişlik: 128 mm
 • Derinlik: 74,5 mm
 • Yükseklik: 41 mm
 • Aydınlatma: Var
 • Mouse Tipi: Optik 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.