Dell P3421W 34 inç Curved IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanımı Konforlu Şık Tasarım

Bulundurduğu teknojilerle dikkat çeken Dell P3421W IPS Curved monitör modeli, tasarımıyla da konforlu bir deneyim sunuyor. İnce bir profile sahip olan model, hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor ve yönlendirilebiliyor. Bu özellik cihazın ikinci ekran olarak kullanımını ideal hâle getiriyor. Ekranın eğimli yapısı ve üç kenarlı ultra ince çerçeveler ise odaklanmayı kolaylaştırarak ekran başında geçirilen zamana verimlilik katıyor.

Multitasking İçin İdeal 21:9 Ekran Oranı

34 inçlik boyutu ile geniş bir görüntüleme alanı sunan Dell P3421W, 21:9 ekran oranı ile aynı anda farklı işler yürüten profesyonellere benzersiz bir avantaj sağlıyor. Yan yana iki farklı ekran gibi kullanılabilen model, farklı programlarla aynı anda çalışılabilmesine olanak tanıyor. Öğrenciler de bu avantajdan faydalanarak bir yandan ders dinlerken bir yandan notlarını çıkarabiliyor.

Geniş İzleme Açısı ve IPS Ekran Teknolojisi

Dell P3421W Curved monitör modeli IPS paneli ile benzersiz bir deneyimi beraberinde getiriyor. IPS teknolojisi, ekranın her açıdan kusursuz bir şekilde görülebilmesine imkan tanıyor. Bakış açısını herhangi bir renk kaybı olmadan 180 dereceye yükseltiyor. Üstelik panelin yansımaları azaltan yapısı daha konforlu bir kullanım süreci sunuyor ve gözlerinizi koruyor.

Geniş Bağlantı Seçenekleri

Kullanıcı odaklı özelliklerle tasarlanan Dell P3421W 34 inç Curved IPS monitör, çok sayıda bağlantı seçeneği sayesinde farklı cihazlarla birlikte kullanılabiliyor. Modelde güç bağlantısı, HDMI bağlantı noktası, DisplayPort, USB-C bağlantı noktası, USB 2.0 aşağı akış bağlantı noktası ve SuperSpeed USB 3.2 aşağı akış bağlantı noktası bulunuyor. Tüm bu bağlantı noktaları farklı özelliklerle birlikte yüksek hızlı görüntü aktarımına olanak sağlıyor.

Gelişmiş Dell Display Manager Yazılımı

Dell tarafından geliştirilen ve P3421W monitör modeli ile birlikte kullanılabilen Dell Display Manager çalışma verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Farklı özellikler barındıran yazılım kısayol tuşlarını ve ekran yönetimi ayarlarınızı kolayca yapılandırmanıza yardımcı oluyor. Bununla birlikte Easy Arrange özelliği sayesinde çoklu görev yapabilme kabiliyetinizi geliştirecek 38 adet farklı yerleşime sahip pencere bölümünü kullanımınıza sunuyor.

Üst Düzey Tazeleme Hızı ve Düşük Tepki Süresi

Dell P3421W IPS monitör özellikle oyunseverleri yüksek tazeleme hızı ve düşük tepki süresi ile mutlu ediyor. Model, 60 Hz tazeleme hızı sayesinde saniyede 60 kareyi ekrana getirebiliyor. Bu hız her adımda rakiplerin önünde olmanızı sağlıyor. Buna ek olarak 5 milisaniyelik tepki süresi ise günlük kullanımda daha akıcı bir deneyim sunuyor.

Yüksek Enerji Verimliliği

Çevre hassasiyeti ile geliştirilen Dell P3421W, yepyeni LED teknolojisi ve barındırdığı diğer özelliklerle birlikte gereksiz enerji harcamasını minimuma indiriyor. Bunu yaparken ekran performansı azalmayıp aksine artış gösteriyor. Bu sayede kullanıcı deneyimi iyileştirilirken doğa korunuyor ve düşük elektrik harması bütçede tasarruf sağlıyor.Gerçekçi Görüntüleri Ekrana Taşıyan Keskin Renk Doğruluğu

3440 x 1440 piksel değerinde yüksek çözünürlüğe sahip olan Dell P3421W, yüksek renk doğruluğu ile içerikleri daha etkileyici hâle getiriyor. Yüksek çözünürlükle buluşan renk doğruluğu gerçek dünya ile sanal dünya arasındaki duvarı ortadan kaldırıyor. Bu sayede video düzenlemek ve görsel içerikleri seyretmek çok daha zevkli hâle geliyor.

Teknik Özellikler

  •  Marka: Dell
  •  Model: P3421W
  •  Panel Tipi: IPS
  •  Çözünürlük: 3440 x 1440
  •  Ekran Boyutu: 34 inç
  •  Tepkime Süresi: 5 ms
  •  Yenileme Hızı: 60 Hz
  •  Ekran Oranı: 21:9
  •  Parlaklık: 300 cd/m²
  •  HDMI / UBS Type-C Bağlantısı: 1 adet / 1 adet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.