Dell P2721Q 27 inç IPS Monitör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsellik Kazandıran Tasarım Detayları

Üst düzey özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Dell P2721Q IPS monitör, tasarımıyla işlevselliği ve şıklığı bir araya getiriyor. İdeal boyutlardaki tasarımı ve hafif yapısı cihazın taşınabilmesini kolaylaştırıyor. Ayarlanabilir yapısı ekranı kendinize en uygun şekilde konumlandırabilmenizi sağlıyor. Ekranın arka kısmında bulunan kontrol tuşu ise menüde gezinmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca modelde tercih edilen ince çerçeve tasarımı, sade görünümü ile şıklık sağlarken ekrana odaklanmayı da kolaylaştırıyor.

Geniş Ekran

Dell P2721Q IPS monitör, sahip olduğu 27 inçlik geniş ekran ile çalışma verimliliğini artırıyor. Geniş görüntüleme alanı detaylara hakim olmanızı kolaylaştırırken multitasking için uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Dell tarafından geliştirilen Dell Display Manager yazılımı da Easy Arrange özelliği ile ekranı 38 farklı şekilde bölebilmenize olanak tanıyor. Böylelikle pek çok işi aynı anda yapabilmeniz mümkün hâle geliyor.

IPS Panel ile Her Açıdan Kusursuz Performans

Dell P2721Q monitör modelinde yer alan IPS panel, renklerin bozulmasına izin vermeden her açıdan kusursuz bir seyir zevki sunuyor. Titremeleri azaltıp mavi ışığı filtreleyerek göz sağlığını koruyor. Panelin dışında yer alan yansıma önleyici kaplama ise ışıklı ortamlarda da rahatlıkla çalışabilmenizi mümkün kılıyor.

Detaylara Hayat Veren Yüksek Çözünürlük

8 milyondan fazla piksele ve Full HD’nin dört katı çözünürlüğe sahip 4K teknolojisine sahip olan Dell P2721Q monitör, sunduğu görsellikle beklentilerin ötesinde bir deneyim sunuyor. 3840 x 2160 piksel çözünürlük değeri ile model tüm ayrıntıları açığa çıkarıyor. Bu özellik geniş ekranla birlikte daha rahat bir çalışma ortamı yaratırken aynı zamanda görsel içerikleri görüntülemeyi daha zevkli hâle getiriyor.

Yüksek Tazeleme Hızı ve Düşük Tepki Süresi

Dell P2721Q, 60 Hz yenileme hızı ve 8 milisaniye tepki süresi ile akıcı bir deneyimi kullanıcılarla buluşturuyor. Oyunseverler için büyük bir öneme sahip olan bu özellik, her adımda rakiplerin önünde yer alabilmenizi mümkün kılıyor. Yüksek yenileme hızı ve düşük tepki süresi günlük kullanımda da işlerinizi çok daha hızlı ve keyifli bir şekilde yürütebilmenizi sağlıyor.

Farklı Bağlantı Seçeneği Alternatifleri

Çok sayıda bağlantı noktası ile geniş bir kullanım alanı sunan Dell P2721Q, bilgisayar ve televizyon gibi farklı cihazlarla birlikte kullanılabiliyor. Cihazda güç bağlantısının yanı sıra DisplayPort, HDMI ve USB bağlantısı yer alıyor. USB bağlantısı olarak yeni nesil Type-C kullanılması aktarım sürecini hızlandırırken yeni nesil cihazların da desteklenmesini sağlıyor.

Kusursuz Renklerle Öne Çıkan Gerçekçilik

Milyonlarca farklı renk tonunu ekrana taşıyan Dell P2721Q monitör modeli, yüksek orandaki renk doğruluğu ile üst düzey gerçekçilik sunuyor. Renk derinliğini artıran bu durum detaylara hakim olmanızı sağlıyor. 

Enerji Verimliliği

Çevre dostu özelliklerle geliştirilen Dell P2721Q 27 inç IPS monitör modeli düşük enerji harcaması ile dikkat çekiyor. Yenilenen teknolojilerle artırılan enerji verimliliği elektrik tüketimi azaltırken performansın düşmesini engelliyor. Böylelikle Dell P2721Q doğanın korunması sağlarken kullanıcıların bütçesine de katkıda bulunuyor.

Teknik Özellikler

 • Marka: Dell
 • Model: P2721Q
 • Panel Tipi: IPS
 • Çözünürlük: 3840 x 2160
 • Ekran Boyutu: 27 inç
 • Tepkime Süresi: 8 ms
 • Yenileme Hızı: 60 Hz
 • Ekran Oranı: 16:9
 • Parlaklık: 350 cd/m²
 • UBS Bağlantısı: Var
 • USB Type-C Bağlantısı: Var
 • HDMI Bağlantısı: Var
 • Ağırlık: 5,08 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.