Acer SA220QAbi 21. inç 75Hz 4ms (VGA+HDMI) FreeSync Full HD IPS Monitör UM.WS0EE.A01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Büyük Ekran Deneyimi

21.5 inç yani tam 54,6 cm büyük ekrana sahip olan Acer SA220QAbi Monitör, yüksek kaliteli görüntüleri ile ön plana çıkar. Zarif ve ince tasarımı ile muhteşem görünüm sunarken çerçevesiz tasarımı ile maksimum ekran görünürlüğü sağlar.

HDMI Ayrıcalığı

HDMI özelliği sayesinde Acer monitör ile uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızı bilgisayara bağlama olanağı tanır. Böylelikle bilgisayarınızda bulunan tüm verileri daha büyük ekranda izlemenizi mümkün hale getirir.

2W Hoparlör

Acer SA220QAbi Monitör, sahip olduğu ince dahili hoparlörü sayesinde videoların ve oyunların sesini yüksek kalitede dinleme imkanı sunması ile bir adım daha ön plana çıkar.

Tasarruflu Kullanım İmkanı

A sınıfı bir ürün olan Acer monitör çok daha az enerji harcayarak kullanıcılara büyük tasarruf avantajı sunar. Çalışma esnasında 0,45 W enerji harcayarak her zaman tasarruflu bir ürün kullanmanın ayrıcalığını yaşatır.

Göz Alıcı Parlak Ekran

Acer SA220QAbi Monitör’ün 250 cd/m2 özelliği sayesinde izlediğiniz her şey daha canlı bir hale gelir. Görüntülenebilen 16.78 milyon renk ile, her türlü kullanımda ekrandaki tüm renkleri kusursuz bir şekilde yansıtır. Bu sayede izlediğiniz her şey dikkat çekici hale gelir.

Geniş Görüntüleme Açısı

Acer monitör, geniş görüntüleme açıları ve IPS teknolojisi sayesinde görüntüleri etrafınızdakilerle paylaşma imkanı sunar. Farklı izleme açılarından bile görüntü kalitesini düşürmeden izlemeyi mümkün kılar.

Rahat İzleme Deneyimi

Acer BlueLightShield teknolojisi, renk tonunu ve parlaklığı ayarlayarak mavi ışığa maruz kalmayı azaltır. AcerVisionCare teknolojisi ise göz yorgunluğunu azaltarak daha rahat ve uzun süre izleme olanağı tanır.

Teknik Özellikler

  • Ekran Renk Sayısı: 16.7 Milyon
  • Ağırlık: 2480 G
  • Güç: 18 Watt
  • Ekran Boyutu: 21.5 inç
  • Monitör Tipi: LED
  • Çözünürlük: 1920 x 1080
  • Parlaklık: 250 CD/M²
  • Yenileme Hızı: 75 Hz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.