Acer KG241QS 23.6 inç 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Monitör UM.UX1EE.S01

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Çözünürlükle Profesyonel Oyun Keyfi

Acer monitör sahip olduğu çözünürlükle en yüksek kaliteyi kullanıcılara sunar. 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip monitör sayesinde ekran üstündeki tüm ayrıntılar problem yaşamadan algılanabilir. Yüksek kaliteye sahip ekran, renk ayrımını da kolaylaştırır ve kullanıcının profesyonel oyun deneyimi yaşamasını sağlar.

Fazla Yer Kaplamayan Tasarım

Acer monitör sahip olduğu ergonomik tasarımıyla fazla yer kaplamaz ve kullanıcısına yer sorunu yaşatmaz. Dar bir alanda bile kolayca kullanılabilen monitör ince bir tasarım ile desteklenir. Sahip olduğu 4 kg ağırlık sayesinde monitörü dilediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz. 23.6 inçlik ekran boyut ölçüsüyle oyunlardan daha çok keyif alabilir ve görüntüleri kusursuz bir şekilde algılayabilirsiniz.

Minimum Güç Kullanımı

Kullanıldığı sırada 23 Watt güç harcayan ekran sayesinde en yüksek seviyede enerji tasarrufu sağlanabilir.

Renk Değişiminden Keyif Alın

Ekranın renk algılayıcısının yüksek seviyede olması sayesinde oyunlardan ve HD filmlerden büyük keyif alarak sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Oyunlar sırasında kopukluk yaşatmayan monitör ile oyun içindeki en karanlık bölgelerde bile tüm detaylar tam olarak görülebilir. Bunun için 1.08 milyarlık renk skalasına sahip monitörün kontrast düzeyi de 1000:1 mnt olarak ölçülür.

Yenileme Hızı Sayesinde Eğlenceden Kopmayın

Monitör asla donmayan ve kopukluk yaşatmayan bir teknolojiye sahip olmasıyla öne çıkar. Hiçbir sorun yaşamamanız için en üst düzey yenileme hızıyla zenginleştirilmiş ekranın saniyedeki yenileme hızı 165 Hz olarak ölçülür

Döner Ayaklarıyla Konforlu Kullanım

Monitör görüş açısını genişletir ve kullanıcılara büyük bir konfor sunar. 16:9 ekran oranına sahip monitör sayesinde dilediğiniz her görüntüyü rahatlıkla izleyebilirsiniz. Monitörün ayakları sabit olarak durarak ekranı arzu ettiğiniz her yöne döndürebilmenizi ve görüş açısını genişletebilmenizi sağlar.

Özellikler

  • Ekran Boyutu: 23.6 inç
  • Çözünürlük: 1920 x 1080
  • Arka Plan Işığı: LED
  • Boyular: 567 mm x 438 mm x232 mm
  • Ağırlık: 4.17 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.