Samsonite CM5-08-006 15.6 inç Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Modern ve Sofistike Tasarım

Ofiste veya diğer iş amaçları için kullanılacak bir iş sırt çantasıdır. Samsonite Guard IT 2.0, bir dizüstü bilgisayar çantasının rahatlığını zarif, profesyonel bir görünümle birleştirir. Dayanıklı kumaşı ve bölmeleri ile şehir içi ve seyahat kullanımı için idealdir.

Kişisel Eşyalar için Güvenli İç Bölme

Samsonite Guard IT sırt çantası, güneş gözlükleriniz, biletleriniz veya diğer küçük vazgeçilmez eşyalarınız için yumuşak dokunuşlu astarlı kullanışlı bir bölmeye sahiptir.

Tabletler için özel Saklama Bölmesi

Laptop bölmesi ve iç ceplerinin yanı sıra tabletler için özel saklama bölmesi bulunan Samsonite Guard IT, 10,5 inç'e kadar olan tabletinizi güvenle saklamanıza yardımcı olur.

Ayarlanabilir Pedli Taşıma Askısı

Sırt çantasının askıları hem pedli hem de ayarlanabilir özelliktedir. Bu sayede dilediğiniz gibi ayarlayarak konforlu bir şekilde taşıyabilir ya da üzerinde bulunan elcik sayesinde elinizde de dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Su Geçirmeyen Polyester Kumaş

Özel geliştirilen polyester kumaşı sayesinde su geçirmeyen çanta elektroniklerinizi ve kablo, powerbank,adaptör gibi eşyalarınızı güvenle taşımanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Bilgisayar Kapasitesi: 15,6 inç
  • Kapama: Fermuar
  • Malzeme: Polyester
  • Su İtici Kumaş: Evet
  • Genişlik: 44 cm
  • YüksekliK: 30 cm
  • Derinlik: 20 cm
  • Hacim: 22,5 L
  • Ağırlık: 770 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.