Classone TL7004 Workout Laptop Çantası 15.6 inç Su Geçirmez Kumaş

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EREN MODERN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137297

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Classone TL7004 Workout Su Geçirmez Laptop Çantası

Türk tasarımcılar ile Türkiye'de Avrupa standartlarında üretilen Workout serisi laptop çantası; Classone markasının kalitesi ve sunmuş olduğu standartlarıyla sizleri büyüler. Üründe kullanılan WTX-Pro su geçirmez kumaş malzeme kalitesi, logo ve fonksiyonel logo tasarımı, ürünün farkını ortaya koyan özelliklerin sadece birkaçıdır.


Kullanım ve Tasarım Bilgileri

Omuz veya elde taşınabilirliği sağlayan taşıma ergonomisi ile çanta taşımak, keyifli hale gelir. Böylelikle Classone TL7004 laptop çantası; cihazınızı güvenli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar.

Ön Tasarım Bilgileri

Çantanın ön tasarımında evraklarınızı koyabileceğiniz 1 adet fermuarlı cep; not defteri, hesap makinesi, telefon gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz 1 adet cırtlı cep ve 1 adet de fermuarsız cep bulunur.

İç Tasarım Bilgileri

İç bölmedeki notebook bölmesi sayesinde, notebookunuzu rahatça taşıyabileceğiniz Classone Workout serisinin bavul askı aparatı ile de  seyahatlerinizde kullanım kolaylığı ve konfor elde edersiniz.

Özellikler

Taşıma Ölçütleri

  • Ultrabook: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç
  • Notebook: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç
  • MacBook: 15.6, 15, 14, 13.3, 13 inç
  • Ölçüler: 32x42,5x5,5 cm +%5

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.