Lenovo Lecoo CM102 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TEKNOSTORE ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-147607

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Rahat ve Uzun Ömürlü

Günlük kullanımda rahatlıkla kullanabileceğiniz yeni nesil CM102, Klavye ve Mouse ile tanışın. Uzun kullanım süresine göre ergonomik olarak özen ile tasarlanmıştır. Kaliteli tuş baskıları sayesinde tuş üstündeki harfler ve rakamlar maksimum süre kalıcı olmasını sağlar. Uzun ömürlü kullanım imkanı tanır! Bu sayede sık kullanılan tuşların üzerindeki harf ve rakamların silinmesi derdine son. Lecoo CM102, siyah klavye + Mouse set; Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile küçük boyutlarda tasarlanmış olan Lecoo CM102, ince ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Ergonomik Tasarım

Lenovo Lecoo CM102 USB Kablolu Türkçe Q Siyah Klavye & Mouse Set’in klavyesi sade ve şık tasarıma sahiptir. Oyuklu tuş takımı sayesinde çok kolay ve konforlu bir şekilde tüm işlerinizi halledebilirsiniz. CM102, çalışmayı basit ve kolay hâle getiren tak çalıştır özellikli bir klavyedir bu sayede herhangi sürücü kurmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Tuşları sessiz yapıya sahiptir. Evde veya iş yerinde çalışma masanız için güvenilir ve dayanıklı bir iş ortağıdır. Bu sayede günün her saati rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo CM102 USB Kablolu Türkçe Q Klavye & Mouse Set 
1 x Kullanım Kılavuzu

Mükemmel Hassasiyet

Lenovo Lecoo CM102 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse ayarlanabilir 800-1200-1800-2400 DPI hassasiyete sahiptir. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü optik sensör sayesinde komutlarınıza kısa sürede tepki verir. Mükemmel hassasiyete sahip tuşları ile tekrar basmaya gerek duymadan işlemleri kolaylıkla yerine getirir. Yanındaki motiflerle göz alıcı şık tasarıma sahip olan CM102 her iki elle de tutulabilen tam olarak elinizin anatomik yapısı düşünülerek tasarlanmış fiyat performans ürünüdür. Sahip olduğu kıvrımlı yüzey parmaklarınızı destekler ve yorulmanızı önler. USB kablo ucunu bilgisayarınızın USB giriş kısmına bağlayarak ekstra bir sürücü veya güç ihtiyacı duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO CM102 USB KABLOLU TÜRKÇE Q KLAVYE VE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
BELİRTİLMEMİŞ
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok