Excalibur GK21 IP32 RGB Mavi Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CASPER BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mekanik Klavye Deneyimi

Oyuncular için özel tasarlanmış ultra hızlı tepki veren mekanik klavyeyi kim istemez ki? En hızlı ama en hafif tıklamalardan, en sert tıklamalara kadar hepsi optimize edilmiş mavi anahtar yapısında ki GK21 mekanik klavye ile oyunun keyfine varın.

Yıllar Boyu Hızlı ve Güçlü

Standart mekanik klavyelere her alanda meydan okuyan Excalibur GK21 ile bir adım öndesin. GK21'in mekanik tuşları daha hızlı harekete geçer, kullanım kolaylığı sunar ve daha uzun ömürlüdür.

IP32 Koruma

Oyun oynarken, özellikle heyecanı yüksek oyunlarda, kaza ihtimali de her zaman yüksek ama Excalibur GK21 ile her durumda hazırsın, suya ve toza karşı güvendesin.

"Led per Key" RGB

18 farklı ışıklandırma opsiyonu ile dilediğin zaman, dilediğin stili yansıt. Her bir tuşun ayrı ayrı farklı renklerde yanabilmesini sağlayan "Led per Key" teknolojisiyle binlerce farklı opsiyon seni bekliyor.

Uçak Sınıfı Alüminyum

Üstün kalite alüminyum alaşımı ile güçlendirilmiş GK21 oyuncu klavyesi ile her an her koşulda daha dayanıklı bir yapıya sahip olursun. Hem de daha uzun kullanım ömrü sunar.

Kauçuk Bileklik Konforu

Uzun saatler göz kırpmadan oyun oynadığını biliyoruz! Oyuna yorulmadan, keyifle devam et diye GK21 oyuncu klavyesinin bilek desteği en yumuşak, aynı zamanda şık ve terletmeyen kauçuk materyalden üretildi.

Detayları Kolayca Kontrol Et

Excalibur GK21'in kendine özel kontrol merkezi uygulaması ile tüm özelliklerini kendine göre ayarlayabilir, oyun deneyimini mükemmelleştirebilirsin.

Özellikler

 • Tuş Yapısı: Mekanik
 • Basım Sayısı: 50 Milyon
 • Bağlantı: USB 2.0
 • RGB Aydınlatma: Evet
 • RGB Türü: Her Tuş Ayrı
 • Klavye Materyal: Alüminyum
 • Bilek Desteği Materyal: Kauçuk
 • Ağırlık: 1.2 kg
 • Boyutlar: 448 * 232 * 45 mm
 • Kablolu / Kablosuz: Kablolu
 • Sistem Desteği: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.