Lenovo Lecoo CM101 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MERT-ER ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC.LTDŞTİ.-45690

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Paket İçeriği

1x Lenovo Lecoo CM101 USB Kablolu Türkçe Q Klavye & Mouse Set 
1 x Kullanım Kılavuzu

Rahat ve Uzun Ömürlü

Lenovo Lecoo CM101 USB Kablolu Türkçe Q Klavye ve Mouse Set’in klavyesi sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarımı sayesinde çok kolay ve konforlu bir şekilde tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Tak çalıştır sisteme sahiptir, bu sayede herhangi bir sürücü kurmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Tuşları sessiz bir yapıda olduğu için günün her saati rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım

Günlük kullanımda rahatlıkla kullanabileceğiniz yeni nesil CM101, Klavye & Mouse ile tanışın. Uzun kullanım süresine göre ergonomik olarak özen ile tasarlanmıştır. Kaliteli tuş baskıları sayesinde tuş üstündeki harfler ve rakamlar maksimum süre kalıcı olmasını sağlar. Uzun ömürlü kullanım imkanı tanır! Bu sayede sık kullanılan tuşların üzerindeki harf ve rakamların silinmesi derdine son. Lecoo CM101, klavye + Mouse set; Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile küçük boyutlarda tasarlanmış olan Lecoo CM101, ince ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Mükemmel Hassasiyet

Lenovo Lecoo CM101 USB Kablolu Türkçe Q Klavye & Mouse Set ise 1200 DPI hassasiyete sahiptir. Sahip olduğu yüksek çözünürlüklü optik sensör sayesinde komutlarınıza kısa sürede tepki verir. Mükemmel hassasiyete sahip tuşları ile tekrar basmaya gerek duymadan işlemleri kolaylıkla yerine getirir. Yanındaki motiflerle göz alıcı şık tasarıma sahip olan CM101 her iki elle de tutulabilen tam olarak elinizin anatomik yapısı düşünülerek tasarlanmış fiyat performans ürünüdür. Sahip olduğu kıvrımlı yüzey parmaklarınızı destekler ve yorulmanızı önler. Tak çalıştır sistemi sayesinde ekstra bir sürücü veya güç ihtiyacı duymadan direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO LECOO CM101 USB KABLOLU TÜRKÇE Q KLAVYE VE MOUSE SET
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
BELİRTİLMEMİŞ
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Henüz yorum yok