Profilo OO37P2O10D 67 cm Cam Ankastre Ocak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Isıya Dayanıklı Tasarım

Temperlenmiş cam yüzeyi ile yüksek ısılarda dahi çatlama ve kırılma yaşanmayan Profilo OO37P2O10D ankastre cam ocak, kullanım önerilerine dikkat edildiği takdirde uzun süre masrafsız kullanım vadeder.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Cam Yüzey

Kolay temizlenebilen ve yüksek ısıda dahi leke tutmayan cam yüzeyi sayesinde her zaman hijyenik ve temiz bir kullanım sağlar. Profilo ankastre ocağın bu özelliği sayesinde zahmetsizce yeni ve temiz görünen bir ocağa sahip olursunuz.

Hayat Kurtaran Gaz Emniyeti

Profilo OO37P2O10D ankastre cam ocak, ateşin sönmesi halinde devreye girerek gazı otomatik olarak kesen az emniyetine sahiptir. Bu özel güvenlik sistemi sayesinde ciddi kazaların meydana gelmesi önlenmiş olur.

Kolay Kullanım Sağlayan Kılıç Kontrol Düğmesi

Ocak gözlerini açmak, kapatmak ve ısı ayarı yapmak için ocağın ön tarafından konumlandırılan ayar düğmeleri, özel kılıç tasarımı ile tutuş konforu ve kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca düğmelerinde etrafında yer alan yönergeler hangi yöne çevrilmesi gerektiğini belirterek hata yapmanızı önler.

Aynı Anda Tüm Gözleri Kullanabilme

Ocak üzerinde bulunan 4 pişirme gözü aynı anda açılsa dahi ısı seviyesinde azalma meydana gelmez. Bu sayede gözleme sacı gibi tek parçalı büyük pişirme gereçlerini de kullanabilirsiniz.

Espresso Halkası Avantajı

Profilo OO37P2O10D ankastre ocak, ocak üstü kahve makinelerinin kullanımı için gerekli olan 1 adet espresso halkası ile birlikte gelir. Tıpkı cezvelerin yeni nesil ocaklarda kullanılmasını sağlayan halkalar gibi olan bu gereç, direkt ateşe maruz kalmaması gereken pişirme gereçleri için de güvenle kullanılabilir özelliktedir.

Düğmeden Otomatik Ateşleme Sistemi

Ocakta yer alan pişirme gözlerin yakmak için ısı ayar düğmelerini çevirmeniz yeterlidir. Otomatik olarak ateşleme yapan bu düğmeler sayesinde dilediğiniz pişirme gözünü pratik bir şekilde yakabilirsiniz.

Teknik Özellikler


  • Kullanım Tipi: Ankastre
  • Ocak Tipi: Gazlı Ocak
  • Ocak Yüzeyi: Cam
  • Toplam Göz Sayısı: 4 adet
  • Izgara Malzemesi: Çelik Izgara
  • Ateşleme Tipi: Düğmeden Ateşleme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO OO37P2O10D 67 CM BEYAZ CAM ANKASTRE OCAK
Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Davlumbaz Hız Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Davlumbaz Boyut (yxgxd)
BELİRTİLMEMİŞ
Ocak Göz Sayısı
4
Ocak Yakıt Tipi
GAS COOKTOP
Ocak Boyut
45 X 670 X 520 MM
Fırın Hacmi
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Enerji Sınıfı
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Pişirme Programı Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Fırın Boyut (yxgxd)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok