Sepet 0

LG Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Temizle

Sağlıklı Kurutma Standardını Yaşatan LG Kurutma Makinesi Modelleri

LG kurutma makinesi,son derece yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken beyaz eşyalar arasında yer alır. Yüksek teknolojisi sayesinde kıyafetlerin eşsiz bir şekilde kurutulmasını sağlar. Farklı kurutma programları bulunan LG çamaşır kurutma makinesi,kurutma işlemlerinde istenilen sonuçların elde edilmesine katkıda bulunur. LG imzasını taşıyan birçok modelde,uzaktan kontrolü sağlayan wi-fi desteği yer alır. Aynı zamanda geniş kapasitesi ile bir seferde oldukça fazla kıyafetlerin kurutulmasını sağlar. Birbirinden yenilikçi ve kaliteli LG kurutma makinesi veçamaşır makinesimodellerini sizlerle buluşturan Turkcell Pasaj,arzu ettiğiniz ürünlere çok özel fiyatlarla sahip olmanızı mümkün kılıyor.

Çamaşırlara Zarar Vermeden Kurutan Isı Pompalı LG Kurutma Makineleri

LG kurutma makinelerinin en dikkat çeken özellikleri arasında ısı pompa sistemine sahip olması yer alır. Bu tür sistemlerde ısıtıcı yerine kompresör ve ısı pompa sistemleri kullanılır. LG ısı pompalı kurutma makinelerinin bu özelliği,enerji tasarrufuna olanak tanır. Rahatlık ve sağlıklı kurutma sistemini bir arada sunan LG kurutma makineleri,yenilikçi sistemi sayesinde çamaşırlara herhangi bir zarar vermez.

LG ısı pompalı kurutma makineleri,birçok avantajı bir arada sunar. Bu avantajlar ise genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Havayı ısıtma adına kullanılan enerjinin bir kısmını tekrar kazanır. Bu ise çevre dostu bir kullanım vadeder.
 • Su toplama kabı kullanımına ihtiyaç bulunmaz.
 • Çamaşırları yenilikçi bir şekilde kurutur. Aynı zamanda kurutma sırasında çamaşırlara herhangi bir zarar vermez.
 • Isıtıcı bulunmadığı için yoğuşmalı kurutma makinelerine göre çok daha az enerji harcar.

Isı pompalı LG kurutma makineleri sayesinde düşük sıcaklıklarda kıyafetlerinizi kurutarak kıyafetlerinizin kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Geniş Kapasiteleri İle Öne Çıkan LG Çamaşır Kurutma Makineleri

LG marka çamaşır kurutma makineleri,geniş kapasiteye sahiptir. Modeller arasında kapasite farklılıkları bulunmakla birlikte her model,standardın üzerinde iç hacmi ile dikkatleri üzerine çeker. 8-10 kg arasında değişiklik gösteren iç hacmi ile LG çamaşır kurutma makineleri,tek seferde pek çok kıyafetin kurutulmasına imkan tanır.

Geniş iç hacme sahip LG kurutma makinesi modelleri avantajları genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Daha fazla kıyafetin aynı anda kurutulmasına katkı sağladığı için zamandan tasarrufu mümkün kılar.
 • Tek seferde daha fazla çamaşırın kurutulması,enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
 • Geniş iç hacmi bulunan LG çamaşır kurutma makineleri,kolay bir kullanıma sahiptir. Çünkü çok daha fazla alan bulunduğundan kıyafetler makineden pratik bir şekilde alınabilir.

LG kurutma makinelerinin kapasiteleri değişiklik gösterir. LG kurutma makinesi 8 kg ve 9 kg olmak üzere tercih edilebilecek modeller arasında yer alır.

Çamaşırların Kirine ve Kumaşına Uygun Güçlü Yıkama Seçenekli LG Kurutma Makineleri

LG kurutma makinesi,çamaşırların kirine ve kumaşına uygun güçlü yıkama seçeneklerine sahiptir. Modellerin program sayıları değişiklik göstermekle birlikte genellikle şu programlar birçok modelde yer alır:

 • Pamuklular:Pamuklu giysiler için en ideal programdır. 40 ya da 60 derecede çalışan pamuklu programı,kıyafetlerin derinlikli bir şekilde temizlenmesine katkı sağlar. Pamuklu giysiler,yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Bu nedenle 40 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda pamuklu giysilerde şekil bozuklukları meydana gelmez.
 • Yünlüler ve Hassaslar:İpek ve yün başta olmak üzere hassas kumaşlar,Yünlüler ve Hassaslar programında yıkanır. Bu programda tambur dönüşü daha az olduğu için yünlü ve hassas kıyafetlerde herhangi bir sorun meydana gelmez.
 • Sentetikler:Sentetik kumaşlı kıyafetler,40 dereceden çok daha düşük sıcaklıklarda yıkanır. Genellikle plastik bazlı olan sentetik kumaşlardaki lifler,yüksek sıcaklıklarda zarar görebilir.
 • Hızlı Yıkama:LG kurutma makinesi modellerinin büyük bir kısmında Hızlı Yıkama programı bulunur. Program,kıyafetlerin son derece kısa süre içinde yıkanmasını sağlar.
 • Ekonomi:Enerji ve deterjan kullanımının minimum olduğu Ekonomi programı,diğer programlara göre çok daha az su kullanır.

Birçok farklı programın yer aldığı LG çamaşır kurutma makinelerinin farklı kurutma programları bulunur. Bu programlar;

 • Pamuklu Dolap Kuruluğu
 • Sentetik Dolap Kuruluğu
 • Karma
 • Yünlü Kurutma şeklinde sıralanabilir.

Yıkama ve kurutmanın bir arada bulunduğu LG çamaşır kurutma makinesi modelleri ile farklı programları kullanabilir,çamaşırlarınızın etkili bir şekilde temizlenmesi ve kurutulmasını sağlayabilirsiniz.

LG Çamaşır Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

LG rh80t1ap6r 8 kg çamaşır kurutma makinesi başta olmak üzere birçok farklı modele ev sahipliği yapan LG çamaşır kurutma makinelerini satın almadan önce birkaç hususa dikkat edilmelidir. Bu hususlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Enerji Verimliliği:Çamaşır kurutma makinesinin verimli bir şekilde çalışması,enerji tasarrufu sağlar.
 • Boyut:Kurutma makinelerinin boyutu ve iç hacmi arttıkça tek seferde daha fazla çamaşırın kurutulmasına imkan tanır.
 • Program Seçenekleri:Kurutma makinesinin program seçeneği fazla olursa,makinenin çok daha esnek bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ayrıca kurutulacak çamaşır için en uygun programı seçebilir,çamaşırların sorunsuz şekilde kurumasına destek olabilirsiniz.
 • Hijyenik Kullanım:Kolay temizlenebilen kurutma makineleri,ürünün hijyenik bir şekilde kullanılmasını sağlar.
 • Gürültü Seviyesi:Çalışırken daha az gürültü çıkaran kurutma makineleri,günün herhangi bir saatinde çalıştırılabilir. Ayrıca gürültüsü minimalize edilmiş makineler,çalışma sırasında sesten rahatsız olmanızı engeller.
 • Fiyat ve Bütçe:Satın alınacak LG çamaşır kurutma makinesi fiyatları,belirlenen bütçeye uygun olmalıdır. Ayrıca fiyat-performans ürünlerinin satın alınması,üründen maksimum verim elde edilmesini sağlar.

Çamaşır kurutma makinelerinde istediğiniz modellere sahip olmak istiyorsanız,belirtilen hususlara dikkat etmeli ve satın alma işlemleriniz öncesinde bu hususları ön planda tutmalısınız. Özellikle fiyat ve bütçe,hijyenik kullanım ve boyut ile kapasite;profesyonel kurutma makinelerine sahip olup olmayacağınızı belirler.

LG Kurutma Makineleri Hangi Tür Çamaşırlar İçin Uygundur?

LG kurutma makinesi modelleri,geniş program seçeneği sayesinde farklı türdeki çamaşırlar için uygun seçenekler arasında yer alır. Pamuklu,sentetik,hassas kumaşlar için özel programlar geliştirilmiştir. Öte yandan yorgan,kot,gömlek olmak üzere farklı türden çamaşırlarınızı en iyi şekilde kurutabilirsiniz. Bunun yanı sıra ütü kuruluğu talep edebilir ya da dolap kuruluğu elde edebilirsiniz.

Kurutulacak çamaşırların özellikleri farklılık gösterdiği için çamaşırların kuruma süreleri de değişecektir. Bu nedenle LG kurutma makinelerinde ne tür çamaşırları kurutmak istediğinizi daha önceden belirlemelisiniz. Böylelikle program ve kurutma süresi hakkında bilgi sahibi olabilir,belirlenen süre içinde çamaşırlarınızın etkili bir şekilde kurumasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Yıkama Teknolojileri ve Performans Değerleriyle LG Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Yıkama ve kurutma teknolojilerinin bir arada bulunduğu çoğu LG kurutma makinesi modeli,sahip olduğu yenilikçi özellikleriyle konforlu bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra fonksiyonel özelliklere sahip olan kurutma makineleri,yüksek performansla çalışır. Bu sayede çamaşırların hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde kurumasına imkan tanır.

Turkcell Pasajkurutma makinelerikategorisinde yer alan LG kurutma makinesi modelleri,yenilikçi özellikleriyle sizlerle buluşur. Tasarımları ve sahip olduğu özellikleri değişiklik gösterebilen ürünleri Pasaj üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca LG kurutma makinesi fiyatları hakkında bilgi edinebilir,istediğiniz ürüne çok özel fiyatlarla ve güvenli ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz!

Daha Fazla

​​