Sepet 0

Arçelik Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1519 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kıyafet Temizliğini Kolay Hale Getiren Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri

Gündelik ev işlerini kolay bir şekilde yapmak için pek çok farklı beyaz eşyabulunur. Bunlar arasında çamaşırları yıkamaya ve kurutmaya yardımcı olanlar da vardır. Gelişen teknoloji çamaşırları doğal yöntemlerle kurutmayı hızlandırır. Bu amaçla kurutma makineleri,hava koşullarından bağımsız olarak kısa bir sürede tüm çamaşırları giyilmeye hazır hâle getirir. Kaliteli ürünleriyle öne çıkan Arçelik markası bu alanda da yenilikçi ürünlereimza atar. Arçelik kurutma makinesi hızlı ve etkili bir şekilde tüm çamaşırları kurutur. Bu sayede zamandan tasarruf etmek kolaydır. Arçelik kurutma makinesi modelleri her ihtiyaca uygun olarak çeşitli özelliklerle tasarlanır. Modeller tasarım,program,enerji tasarrufu,kapasite ve kurutma fonksiyonları bakımından farklılık gösterir.

Geniş ürün yelpazesi arasında Arçelik hibrit kurutma makinesi de mevcuttur. Bu tür makineler geleneksel olanlardan farklı olarak ısı pompasıkullanır. Isı pompası düşük sıcaklıkta çalışarak enerji verimliliğine katkı sağlar. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun Arçelik kurutma makinesini alarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Farklı Kumaş Türleri İçin Tasarlanan Arçelik Kurutma Makineleri

Arçelik kurutma makinesi,farklı kumaş türlerine uygun programlarla tasarlanır. Her kumaşa uygun program seçenekleri sayesinde çamaşırlar ilk günkü yeniliğini korur. Programlar hız,sıcaklık derecesi ve kumaş türüne göre farklılık gösterir. Kumaş türlerine özel olarak;pamuklu,sentetik,yünlü,saten ve ipek gibi alternatifler mevcuttur. Özel programlar kıyafetlerin kumaşına bakım yaparak kurutma işlemini gerçekleştirir. Farklı ıslaklık düzeyindeki kumaşların kuruma süresi de birbirinden farklıdır. Programlar buna uygun olarak farklı sürelere sahiptir. Çamaşırlar yeterli sürede verimli bir şekilde kurutulur.

Program çeşitleri ve sayıları modellere göre farklılık gösterir. Arçelik kurutma makinesi geniş program alternatifleri sayesinde seçenek sunar. Modeller genellikle 15 farklı programa sahiptir. Bu sayede fazla seçeneğe sahip olabilir,çamaşırlarınızı uygun programlarda kurtulabilirsiniz.

Geniş Kurutma Kapasiteleri ile Arçelik Kurutma Makineleri

Kurutma makinelerinin kapasiteleri pratiklik kazanma bakımından önemlidir. Arçelik kurutma makinesi geniş kapasitesi sayesinde tek seferde fazla miktarda çamaşır kurutmayı sağlar. Arçelik kurutma makinesi 9,8 ve 7 kg gibi alternatiflere sahiptir. Kapasiteler genellikle çamaşır makineleriyle uyumlu olarak üretilir. Bu sayede yıkadığınız miktardaki çamaşırları tek seferdekurutabilirsiniz. Geniş bir aileye sahipseniz ya da tek seferde fazla miktarda çamaşır yıkıyorsanız Arçelik 10 kg kurutma makinesi seçeneği de bulunur. Bu sayede temizlenen çamaşırları kısa sürede kurutarak giyilmeye hazır hâle getirmek mümkündür.

Güvenlik Özellikleriyle Ön Plana Çıkan Arçelik Kurutma Modelleri

Güvenlik korumalarına sahip kurutma makineleriözellikle çocuklar için avantajlıdır. Arçelik kurutma makinesi güvenlik önlemleri sayesinde sizi ve evinizdeki kişileri korur. Modellerde genellikle çocuk kilidiseçeneği bulunur. Bu kilit çocukların kurutma makinesinin kapağını açmasını önler. Avantajlı özellikle bilinçsiz olarak makinenin çalışmasının önüne geçmek mümkündür. Makinelerde farklı güvenlik sensörleri de bulunur. Bu tür önlemler Arçelik kurutma makinesinin güvenli ve sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar.

Zaman Erteleme Özelliği ile Pratik Kullanım İmkanı Sunan Arçelik Kurutma Modelleri

Arçelik çamaşır kurutma makinesi zaman erteleme özelliği sayesinde yönlendirme esnekliğini size sunar. Bu özellik kurutma işleminin başlama zamanını tamamen size bırakır. İsteğinize göre kurutmayı 3,6 ya da 9 saat gibi sürelerle ileri atabilirsiniz. Zaman erteleme özelliğiylekurutmanın başlamasını istediğiniz zaman dilimini seçebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun zamanda çamaşırlarınızı kuru ve giyilmeye hazır duruma getirmek kolaydır. Esneklik sağlayan özelliği günlük rutinlerinize ve elektrik tüketim alışkanlıklarınıza göre kullanabilirsiniz.

Koku Kapsülleri İle Ferah Çamaşır Kurutma İmkanı Sunan Arçelik Kurutma Modelleri

Çamaşırlar güzel ve ferah koktuğunda hoş bir hissiyat bırakır. Arçelik kurutma makinesi modellerinde bunu destekleyen ProScentteknolojisi bulunur. Bu teknoloji koku kapsülleriyle kurutma deneyimini geliştirir. Makineye harici olarak yerleştireceğiniz kapsüller sayesinde çamaşırlarınızın ekstra ferah kokmasını sağlayabilirsiniz. Kurutma havası kapsüllerin üzerinden geçerek esansların çamaşıra geçmesini sağlar. Koku kapsülleri üç farklı seçenekle sunulur. Bunlar arasından zevkinize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tek kapsülü yaklaşık 30 kurutmaya kadar kullanmak mümkündür. Çamaşırlarınızın her zaman güzel ve hoş kokmasını isterseniz ProScent özelliği çok avantajlıdır.

Kırışıklık Önleme Özelliği İle Kıyafetlerinizi Jilet Gibi Yapan Arçelik Kurutma Modelleri

Çamaşırlar normal bir kurutma işleminden kırışık şekilde çıkabilir. Arçelik kurutma makinesi modelleri bunun önüne geçen kırışıklık önlemeözelliğiyle tasarlanır. Bu özellik kurutma işleminin sonunda çamaşırların düzgün ve az kırışmış şekilde çıkmasını sağlar. Kırışıklık önleme özelliği,kurutma işlemi bittikten sonra tamburun belli aralıklarla dönmesidir. Bu sayede çamaşırların birbirine yapışması önlenir. Özellikle kurutma işlemi bittikten sonra çamaşırları hemen çıkaramayacağınız durumlarda bu özellik çok avantajlıdır. Daha az kırışan çamaşırlar ütü ihtiyacını da en aza indirir. Böylece ütüye uzun zaman ayırmak yerine basit karışıklıkları hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Özellik kullanıcı dostu olmasıyla zaman kazanmaya da yardımcı olur.

Arçelik Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arçelik çamaşır ve kurutma makinesi farklı modellere sahiptir. Ürün yelpazesi arasından seçim yaparken bazı noktaları göz önünde bulundurmak daha iyi verim almayı sağlar. Dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kapasite:Makinelerin aynı anda kurutabileceği çamaşır kapasiteleri farklıdır. Küçük aileler için 7-8 kg kapasite uygunken geniş aileler için 9 kg üzerindeki makineler daha kullanışlıdır.


  • Kurutma programları:Farklı kumaş türleri için geliştirilen kurutma programları seçenek sağlar. Özel programlar sayesinde kıyafetlerinizi kuruturken ilk günkü yeniliğinde kalmasına yardımcı olabilirsiniz.


  • Fonksiyonlar:Daha iyi bir kurutma deneyimi için makinelerde farklı fonksiyonlar bulunur. Kırışıklık önleme,koku kapsülü,yoğuşturmalı kurutma teknolojisi ve zaman erteleme gibi özellikler kullanışlılık sağlar.


  • Enerji verimliliği:Enerji tasarrufu yapan kurutma makinesini seçerek elektrik tüketimini azaltabilirsiniz. Eski sınıflandırmaya göre A++ve A+++,yeni sınıflandırmaya göre A en iyi enerji verimliliğine sahiptir. Bu seçeneklerle doğa ve bütçe dostu seçim yapabilirsiniz.


  • Gürültü seviyesi:Makinenin çalışma sırasında çıkardığı ses seviyesi önemlidir. Düşük desibele sahip kurutma makineleri sayesinde sessiz ve konforlu bir deneyim elde etmek mümkündür.


  • Boyut ve tasarım:Kurutma makinesi farklı ölçülerde tasarlanır. Yerleştireceğiniz alana uygun bir seçim yapabilirsiniz. Tasarım bakımından farklı malzeme ve renk alternatiflerine de sahiptir. Seçenekler arasındaki Arçelik gri kurutma makinesi modern bir görünüm sağlar.


  • Kolay temizlenebilirlik:Makine filtrelerini düzenli olarak temizlemek ve bakımını yapmak gerekir. Kolay temizlenebilir seçeneklerle zamandan tasarruf sağlayıp pratiklik kazanabilirsiniz.

Farklı alternatiflere sahip Arçelik kurutma makinesi beklentilerinizi karşılayan özelliklere sahiptir. Kaliteli ve kullanışlı modeller sayesinde uzun süreli avantaj sağlamak mümkündür.

Evinizin Başyapıtı Arçelik Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Teknolojinin verimli olarak kullanıldığı Arçelik kurutma makinesi modellerini Turkcell Pasaj’da bulmak kolaydır. Kaliteli ve ergonomik makineler arasından seçim yapmaya yardımcı alternatifler bulunur. Detaylı ürün özellikleri kolay ve verimli bir alışveriş yapmayı sağlar. Kullanıcı değerlendirmeleri de fikir sahibi olmak için avantajlıdır. Arçelik kurutma makinesi fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. İndirim ve kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan ürünü avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Kullanışlı arayüz sayesinde alışveriş yapmak ve güvenli ödeme gerçekleştirmek kolaydır.

Daha Fazla

​​