Samsung Ar9500t AR24TSHZHWKSK A++ 24000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EGEİZO DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YAPI İNŞAAT İZOLASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-142107

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün performans

Teknik özellikleri ve estetik gövde tasarımıyla dikkat çekici nitelikler taşıyan Samsung AR9500T AR24TSHZHWK/SK A++ 24000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima ile iklimlendirme konusunda güçlü bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Hem iç ünitesi hem de dış ünitesi harici etkilere karşı korunaklı bir yapıya sahip olan klima modeli, yalıtım oluşturan tasarımıyla iklimlendirme işlemlerinin verimini artırır. Soğuk kış gecelerinde donma problemi yaşatmayan dış ünite aracılığıyla dışarıdaki temiz hava evinize aktarılır. Gelişmiş klima modeli kanatçık dizaynıyla bu havayı dengeli bir şekilde içeriye yayar. Klimanın kapakları hava salınımının daha geniş bir alana etki edebilmesini kolaylaştırır. Samsung A++ Klima elektrik enerjisini tasarruflu şekilde kullanabilmenizi sağlar. Ekonomik modların dışında ısı aralığını istediğiniz seviyede ayarlayabilmenizi sağlayan klimayla mevsimlere uygun çözümler geliştirebilirsiniz.

Mod Seçenekleriyle Artan Kullanışlılık Düzeyi

Samsung'un modern teknolojiye uyumlu şekilde tasarladığı iklimlendirme ürününü evinizin yanı sıra ofisinizde ve işletmenizde de etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Klimanın gelişmiş üfleme teknolojisi sayesinde etki alanı genişler. Aynı anda odadaki tüm noktalara doğru hava akışı gerçekleşmesini sağlayan tasarımdan yararlanarak konuklarınızı serinletip ısıtabilirsiniz. Alternatif çalıştırma modlarına sahip olan klima yardımıyla otomatik programları da kullanabilirsiniz. Yavaş çalışmayla sıcaklığı sabit tutabileceğiniz gibi yüksek tempolu çalışma modlarıyla evinizin ısısını kısa bir sürede değiştirebilirsiniz. Gövdesinde dijital ekrana da yer veren klima, hangi çalışma modunda ve hangi üfleme sıcaklığında ortama hava verildiğini anında görebilmenizi sağlar.

Nem Oranını Minimize Eden Teknolojiden Yararlanmaya Başlayın

Modern özelliklere sahip klimanın işlevsel yetileri arasında yer alan nem alma fonksiyonunu kumanda üzerinden aktif hale getirebilirsiniz. Özellikle yoğun yaz sıcaklarını daha da çekilmez hale getiren nemli hava sorununu bertaraf etmeyi başaran bu fonksiyon, ortamdaki nem oranını minimize ederek rahatça solunum gerçekleştirebilmenizi mümkün hale getirir. Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesiyle modlarının kısa bir sürede etkisini göstermesini sağlayan iklimlendirme ürünü yardımıyla evinizin havasını kolayca kontrol edebilirsiniz. Sessiz çalışma moduna da sahip olan gelişmiş klima modeli hassas bir şekilde üfleme gerçekleştirerek havanızı tazeler. Daha kaliteli bir solunum gerçekleştirip evinizde rahatlığınızı artırmak için duvar tipi klimadan faydalanabilirsiniz. Hafifliği ve dar yapısı sayesinde ürününüzü odanızın duvarına kısa sürede monte ederek çalıştırabilirsiniz.

Enerji Kullanımında Verimlilik

Samsung 24000 BTU Klima modelinin Inverter teknolojisini kullanması enerji kaybı yaşanmasının önüne geçer. Yaptığınız ayarlara uygun şekilde ısı düzeyi optimize edildikten sonra klimanızın kompresörü fazladan çalışmayı önleyerek elektrik tüketiminde verim yaratır. Filtreleriyle de dikkat çeken bir ürün olan Samsung Duvar Tipi Klima modeliyle evinizin havasını tertemiz hale getiren yardımcılardan yararlanabilirsiniz. Çıkarılabilir tasarımlarıyla temizlik konusunda kolaylık yaratan klima filtreleri pratik bir şekilde temizlenip yeniden yuvalarına yerleştirilebilir. Samsung Inverter Klima sessiz motor teknolojisiyle gün boyu ve gece saatlerinde evinizde konforlu bir şekilde ısınıp serinleyebilmenizi sağlar.

Çok Yönlü Özelliklere Sahip Elektronik Ürünler

Dünya genelinde büyük bir beğeniyle kullanılan Samsung marka ürünler ev elektroniği ve iklimlendirme gibi alanlarda kullanıcılarına hizmet verir. Fonksiyonel özelliklerle tasarımları geliştirilen elektronik ürünler aracılığıyla çok yönlü kullanım olanaklarının getirdiği avantajları deneyimleyebilirsiniz. Kullanıcıları için zaman kazandıran kısayol tuşlarına sahip elektronik eşyalar kolay anlaşılır ara yüzleriyle her yaş grubuna hitap eder. Samsung, çevreci özelliklerle geliştirdiği iklimlendirme ürünleriyle doğayı ve bütçeleri korur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAMSUNG AR9500T AR24TSHZHWKSK A++ 24000 BTU INVERTER DUVAR TİPİ KLİMA
Üretim Yeri
Güney Kore
Ürün Tipi
DUVAR
Desi
150
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Btu (soğutma Kapasitesi)
22179
Soğutma Enerji Sınıfı
A++
Btu (ısıtma Kapasitesi)
25250
Isıtma Enerji Sınıfı
A++
İç Ünite Gürültü Düzeyi (db)
62
İç Ünite Ağırlığı (kg)
BELİRTİLMEMİŞ
İç Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Dış Ünite Gürültü Düzeyi (db)
62
Dış Ünite Boyutları (g X Y X D) (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
İnverter
VAR
Sessiz Çalışma Modu
BELİRTİLMEMİŞ
İyonizer
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SAMSUNG
Henüz yorum yok