Delonghi HSX2324F Slim Style 2400 W Kovektör Isıtıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ADA HOME DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-138298

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

3 Farklı Isıtma Seçeneği

1000W, 1400W ve 2400W gücünde 3 farklı ısıtma seçeneği bulunur. Bulunduğunuz ortamın büyüklüğüne ve ısınma ihtiyacına göre dilediğiniz ısı ayarında kullanabilirsiniz.

Yan Fan Sistemi

De Longhi konvektör yan fan teknolojisi ile tasarlanmıştır. Bu sayede ısının daha hızlı ve eşit oranda mekan dağılmasına yardımcı olur. 

Taşımayı Kolaylaştıran Ergonomik Tutacaklar

Ergonomik yapıya sahip olan cihaz kolaylıkla taşınabilen bir yapıya sahiptir. Cihaz üzerinde bulunan tutacaklar sayesinde de taşıma işlemi oldukça pratiktir. Bu sayede dilediğiniz şekilde yer değişikliği yapabilirsiniz. 

Şık ve Zarif Görünüm

De Longhi HSX 2324F Konvektör şık bir görünüme sahiptir. Bu sayede her ortama estetik bir görünüm kazandırır.

Güvenlik Termostatı

Güvenlik termostatı sayesinde yüksek ısı derecesine ulaşması durumunda cihaz otomatik olarak enerji akımını keser. Bu sayede potansiyel kazalara karşı koruma sağlar.

SLIMSTYLE Tasarım

Slimstyle tasarımı sayesinde konvektör yüzeyinde ekstra dilimler bulunmaz. Cihaz pürüzsüz ve bütün bir tasarıma sahiptir. Yeni nesil teknolojisi sayesinde yüksek verim ortaya koyar.

Donmayı Önleyen Özel Sistem

Cihazın soğuk ortamlarda donarak zarar görmesini önleyen özel bir sistemi bulunur. Bu sistem cihazın soğuk havalarda donmasını engeller.

Oda Termostatı ile Ayarlanabilir Isı Derecesi

Cihaz oda termostatına sahiptir. Bu özelliği sayesinde ayarlamış olduğunuz ısı seviyesi korunur. Bulunduğunuz odanın ısısının korunması sağlanır.

Teknik Özellikler

  • Model: HSX 2324F
  • 3 Farklı Isıtma Gücü: 1000W, 1400W ve 2400W
  • SLIMSTYLE tasarım
  • Güvenlik Termostatı: Var
  • Oda Termostatı: Var
  • Donma Önleyici Sistem: Var
  • Yan Fan Sistemi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.