Altus Al 609 NF No-Frost Derin Dondurucu 6 Çekmeceli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EGEİZO DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI YAPI İNŞAAT İZOLASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.-142107

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ergonomik ve Modern Tasarım

Ürünün dikey bir tasarıma sahip olması, yiyeceklere erişimi kolaylaştırır ve pratik bir kullanım sağlar. Kapak yönünün değiştirilebilir olması ise ürünü dilediğiniz alanda kullanmayı mümkün kılar. Sade tasarımı ile her mutfağa kolayca uyum sağlayan bu derin dondurucu, yaşam alanınıza yenilikçi bir görünüm kazandırır.

Yüksek Buz Yapma Kapasitesi

Günlük 2 kilogram buz yapma kapasitesine sahip bu ürün, kalabalık grup toplantıları ve partilerde içeceklerinizi soğuk servis etmenize imkân tanır.

Geniş İç Hacim

Derin dondurucunun toplam iç hacminin 214 litre olması, tek seferde fazla miktarda yiyeceği dondurmanıza olanak sağlar. İçerisinde altı çekmece bulunduran bu ürün, kalabalık nüfuslu evler için idealdir.

No-Frost Teknolojisi

Karlanma ve buzlanmayı önleyen No-Frost teknolojisi sayesinde yiyeceklerinizi rahatlıkla dondurabilir, buz temizleme zahmetine girmeden konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Düşük Ses Seviyesi

43 desibellik ses aralığında çalışan bu derin dondurucu, sessiz çalışma avantajı sağlayarak yaşam alanınızı gürültüden uzak tutar.

Her Eve Uygun İdeal Boyutlar

Ürünün ideal boyutlara sahip olması, hem dar hem de geniş mutfaklarda kullanımı mümkün kılar. Dar alanlarda da kullanıma elverişli olacak şekilde tasarlanan derin dondurucu, kiler gibi küçük alanlara da rahatlıkla sığar.

Açık Kapı Sensörü

Dondurucunun kapısı açık unutulduğunda devreye giren ikaz sistemi sizi uyararak enerji israfının önüne geçer. Dondurucudaki yiyeceklerin ısı almasını da önleyen bu özellik, yiyeceklerinizi her daim soğuk ve taze tutar.

Hızlı Dondurma Avantajı

Ürünün hızlı dondurma özelliği sayesinde kısa sürede yiyeceklerinizi soğutabilir ve dondurabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  •  Renk: Beyaz
  •  Toplam Hacim: 214 L
  •  Bölme Sayısı: 6
  •  Hızlı Dondurma: Var
  •  Derinlik: 65.5 cm
  •  Soğutma Sistemi: No-Frost
  •  Genişlik: 59.5 cm
  •  Yükseklik: 151.8 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.