Delta DCF 387 L D/S Derin Dondurucu 387 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstten Dolum İmkanı

Delta DCF 387 L D/S sandık tipi derin dondurucu modeli, üste doğru açılan kapağı ile kolay yiyecek yerleştirme imkanı sunar. Tüm iç hacmi aynı anda görülebilir ürüne, tüketim planlamasına göre dizilim yapabilirsiniz.

Analog Kontrol Mekanizması

Yiyeceklerin saklama koşullarına uygun olarak ayar yapmanızı sağlayan analog kontrole sahiptir.

Geniş Dondurma ve Soğutma Hacmi

Her mevsim taze yiyecek tüketmeyi seviyorsanız derin dondurucuya ihtiyaç duyarsınız. Delta 387 L toplam hacmi ile meyve, sebze ve et gibi farklı yiyecekleriniz için yeterli saklama alanını yaratır.

Ergonomik ve Şık Tasarım

Evinizin müsait bir alanına koyabileceğiniz Delta sandık tipi derin dondurucu modeli 128.4x68x94.5 cm ölçüleri ile yerden tasarruf ettirir. Şık ve parlak yüzeyli tasarımı mutfağınıza estetik bir dokunuş katarken, 59 kg ağırlığı ile  taşıması da kolaydır.

Ayarlanabilir Sıcaklık

Soğutucu ve dondurucu özelliği bulunan model, ayara göre +6°C ile -3°C arası ısı değerine sahiptir. Sakladığınız besine göre ısı değişimi yapabilir, en iyi muhafaza koşullarını yaratabilirsiniz.

Her İhtiyaca Hitap Eder

Buzdolabınızda yeterli yer olmuyorsa endişelenmeyin! Delta DFC dondurucu/soğutucu özelliği ile size ekstra yer açar. Modeli kullanırken 0°C altında ve üstünde ısı seçimi yaparak tıpkı bir buzdolabı gibi verim alabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Soğutucu Sistem

Dondurucunun içerisine yerleştirdiğiniz yiyecekler kısa sürede soğur ve bozulmalarına fırsat kalmaz. Günde 17 kg ağırlığa varan yiyeceği soğutma kapasitesine sahip olan model ile besin değerleri daima korunur.

LED Aydınlatma Sistemli

Akşam saatlerinde Delta sandık tipi, üstten kapaklı dondurucudan yiyecek almak istediğinizde ışığı açmanız gerekmez. LED aydınlatma ile içinde bulunan tüm paketleri detaylı olarak görebilir, her detaya hakim olabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Delta
  • Model: DFC 387 L D/S
  • Boyutlar: 128.4x68x94.5 cm (dış), 116x48x47.5/72.5 cm (iç)
  • Ağırlık: 55 kg (net), 59 kg (brüt)
  • Gaz: R600a
  • Hacim: 373 L (toplam)
  • Sıcaklık: -15/-25°C (çalışma), +4/+6°C (soğutucu), -2/-3°C (chiller)
  • Enerji: F, 220 V-240/50 Hz, 317,96 kWh (yıl)
  • Dondurma: 17 kg (günlük)
  • Özellik: Sandık tipi, üstten doldurma, dondurma ve soğutma, LED aydınlatma

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.