Sepet 0

Profilo Derin Dondurucular Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Temizle

Profilo Derin Dondurucular: Gıda Saklamanın Yeni Boyutu

Günlük yaşamda beyaz eşyalar kullanışlı ve pratik araçların başında gelir. Bu tür eşyalar evin her alanında kolay kullanım sağlayan çeşitlere sahiptir. Gıdaları uzun süre saklamak ve dondurmak için derin dondurucular da bunlar arasındadır. Derin dondurucular geniş hacim ve etkili soğutma sistemleri sayesinde modern evlerin vazgeçilmezleri hâline gelmiştir. Regal marka derin dondurucular yüksek verimlilik ve gelişmiş teknolojik özellikleriyle dikkat çeker. Profilo derin dondurucu modelleri farklı tasarım ve fonksiyonlarla her ihtiyaca hitap eder. Donmuş yiyecekleri pratik şekilde pişirip yemek veya çeşitli gıdalarınızı uzun süre taze şekilde saklamak için Profilo derin dondurucular çok avantajlıdır.

Gıdalarınızı Profilo Derin Dondurucuların Üstün Teknolojisi ile Saklayın

Profilo derin dondurucular üstün teknolojik özelliklere sahiptir. Bu tür özellikler gelişmiş bir performans göstererek kullanım kolaylığı sağlar. Dondurucular genellikle No-Frost teknolojisine sahiptir. No-frost derin dondurucular buzlanmanın önüne geçerek daha etkili bir soğutma sağlar. Aynı zamanda gıdaların üzerinde buz tabakası oluşturmayarak tazeliği korumaya da yardımcı olur. No-Frost teknolojisine sahip derin dondurucularda buzlanma olmadığı için temizlemek de daha kolaydır. Buz çözdürme gibi sorunlar olmadan pratik şekilde dondurucuyu temizleyebilirsiniz.

Derin donduruculardaki gelişmiş teknolojiler ultra sessiz çalışma avantajı da sağlar. Ortalama 42 dB gibi düşük ses seviyeleri gürültü kirliliğinin önüne geçer. Bu sayede derin dondurucuyu mutfağın yanı sıra koridor veya kapalı balkonlarda da muhafaza edebilirsiniz.

Profilo derin dondurucularda elektrik kesintilerine karşı koruma özelliği de bulunur. Ani ve beklenmeyen kesintilere karşı dondurucunun içindeki gıdalar yaklaşık 11 saate kadar korunur. Böylece istenmeyen elektrik kesintilerinde bile yiyeceklerinizi güvenli şekilde koruyabilirsiniz.

Süper Dondurma ile Gıdaların Tazeliğini Koruyan Profilo Derin Dondurucular

Profilo derin dondurucu özellikleri arasında bulunan “süper dondurma” hızlı ve etkili bir performans sunar. Bu özellik genellikle taze gıdaların besin değerini koruyarak hızlı şekilde dondurmaya yardımcıdır. Süper dondurma, cihazın içindeki sıcaklığı hızlı bir şekilde düşürür. Hızlı sıcaklık düşmesiyle taze alınan gıdaların içindeki su molekülleri daha küçük buz kristallerine dönüşür. Böylece besin değerleri etkili bir şekilde korunur. Süper dondurma sayesinde büyük miktarlardaki gıdalar tek seferde ve aynı anda saklayabilirsiniz. Özellikle büyük ve aylık yapılan alışverişlerde aldığınız tüm yiyecekleri kolayca dondurabilirsiniz.

Süper dondurma fonksiyonu genellikle “hızlı dondurma modu” olarak sunulur. Derin dondurucu bu moda ayarlandığında sıcaklık daha düşük seviyeye geçer. Bu sayede hava dolaşımı optimize edilerek gıdalar daha hızlı şekilde donar. Bazı modellerde bu mod işlemin bitmesiyle otomatik olarak kapanır. Enerji tasarrufu sağlama ve dondurucunun normal modda çalışması için kullanışlı bir özelliktir.

Geniş İç Hacim Sunan Profilo Derin Dondurucular ile Dilediğiniz Gıdaları Koruyun

Profilo derin dondurucu modelleri tek seferde çok miktarda yiyecek depolamak için geniş kapasitelere sahiptir. Geniş iç hacim evde veya ticari kullanım için büyük avantaj sağlar. Ürünlerin hacimleri birbirinden farklı olduğu için her ihtiyacı karşılar. Profilo 200, 231, 237 ve 250 l derin dondurucular çok miktarda yiyeceği aynı anda dondurmasıyla kullanışlıdır. Geniş iç hacimler özellikle kalabalık aileler ve büyük alışverişler için fonksiyoneldir.

Profilo derin dondurucu çekmeceli modeller de kolay düzenleme imkânı tanır. Dondurucu çekmecelerine yiyecekleri düzenli şekilde yerleştirerek kolayca ulaşabilirsiniz. Profilo 3, 5, 6, 7 ve 8 çekmeceli derin dondurucu modelleri farklı alternatifler sunar. Bazı çekmeceler ayarlanabilir özelliklere de sahiptir. Bu sayede çekmece veya rafları ihtiyacınıza göre ayarlayıp farklı boyuttaki yiyecekleri kolayca depolayabilirsiniz. Esnek yerleşim özellikleri dondurucunun içini kendinize göre yönetmenize yardımcıdır. Geniş iç hacme sahip Profilo derin dondurucular daha fazla depolama alanı sunarak büyük ailelere veya yoğun gıda stoğu yapmak isteyenlere ideal bir çözüm sunar.

Akıllı Dondurma: Profilo Derin Dondurucuların Sağladığı Dijital Kontrol Paneli ile Kolay Kullanım

Kolay ve pratik kullanım sağlamak için Profilo derin dondurucular da dijital kontrol paneli bulunur. Bu panel tüm ayar ve özellik seçeneklerine kolayca erişmenize yardımcı olur. Kontrol paneli sayesinde dondurucunun iç sıcaklığını istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Bu özellik dondurucunun optimal performansını sağlamak için çok kullanışlıdır. Panel üzerinden süper dondurma, hızlı dondurma ve enerji tasarrufu modu gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz. Tek bir dokunuşla istediğiniz modu etkin kılabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Bazı modellerin panelinde ayarlanabilir zamanlayıcılar da bulunur. Bu tür zamanlayıcılar sayesinde istediğiniz sıcaklık veya modun belli bir zaman diliminde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Panel üzerinden optimizasyon sağlayan akıllı sensör seçeneklerini de görmek mümkündür. İhtiyacınıza göre sensörleri çalıştırabilir veya kontrol edebilirsiniz.

Dijital kontrol panelleri sesli ve görsel uyarı seçeneklerine de sahiptir. Dondurucuda herhangi bir sorun oluştuğunda veya belli bir işlem tamamlandığında ekrana çeşitli uyarılar gelir. Bu sayede dondurucunun mevcut çalışma durumundan kolayca haberdar olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Soğutma: Profilo Derin Dondurucular ile Gıda Saklama Deneyimine Yeşil Dokunuş

Derin dondurucular bütçe ve çevre dostu pek çok özelliğe sahiptir. Cihazların enerji verimliliğini gösteren temel göstergelerin başında tasarruf etiketleri gelir. Enerji etiketleri eski sınıflandırmaya göre “A” kategorisinde yapılır. A’dan A+++’a gittikçe tasarruf düzeyi artar. Yeni sınıflandırma ise A’dan G’ye kadar olan kategorileri ifade eder. “A” sınıfı en yüksek enerji verimliliğine, “G” ise en düşük verimliliğe karşılık gelir. Gelişmiş enerji tasarrufu sağlayan Profilo derin dondurucularla faturalarınıza katkı sağlayıp çevre kaynaklarının daha az kullanılmasını destekleyebilirsiniz.

Akıllı sensör, enerji tasarrufu modu, düşük gürültü sistemi ve dondurucu kapısındaki alarmlar da bütçe ve çevre dostu özellikler sunar. Bu tür opsiyonları etkin olarak kullanarak çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlamak mümkündür.

Estetik ve İşlevsellik: Profilo Derin Dondurucuların Şıklığı ve Performansı Mutfaklarda

Profilo derin dondurucular şık, modern ve işlevsel tasarımlarla dikkat çeker. Modeller farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli tiplere sahiptir. Temel olarak Profilo sandık tipi ve dikey derin dondurucu modelleri vardır. Dikey olanlar genellikle çekmeceli olmasıyla dar alanlarda fazla miktarda yiyecek depolamayı sağlar. Daha az depolama ve alana sahip evler için Profilo mini derin dondurucu çeşitleri de vardır. Mini boyuttaki seçeneklerle depolama ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Derin dondurucular farklı zevk ve tarzlara uygun olarak çeşitli renk alternatiflerine de sahiptir. Siyah, beyaz ve gri gibi renkler ev dekorasyonu ve diğer beyaz eşyalarla kolayca uyum sağlar. Özellikle Profilo derin dondurucu inox modern ve şık havasıyla sıkça tercih edilir. Paslanmaz çelik kaplama, dokulu yüzey, estetik detaylar ve LED aydınlatma gibi tasarım özellikleriyle şıklık ve performansı aynı anda deneyimleyebilirsiniz.

Gelişmiş Özellikleri ile Mutfağınızı Geliştiren Profilo Derin Dondurucular Turkcell Pasaj’da!

Kaliteli ve gelişmiş teknolojilerle tasarlanan Profilo derin dondurucu modellerini Turkcell Pasaj’da bulmak mümkündür. Çeşitli ürün alternatifleri ihtiyacınıza en uygun olanı kolayca bulmanızı sağlar. Pasaj indirim ve kampanyalarıyla bütçe dostu alışveriş seçeneğini sizlere sunar. Bu sayede Profilo derin dondurucu fiyatlarına cazip avantajlarla sahip olabilirsiniz. Basit arayüz, güvenli ödeme ve hızlı teslimat gibi seçenekler ihtiyacınız olan Profilo derin dondurucuya kolay şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Daha Fazla

​​