Vestfrost Vf 8100 A ++ 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Miktarda Çamaşır için Geniş Kapasite

Maksimum 8 kg olan çamaşır yıkama kapasitesi ile kalabalık ailelerden çamaşırlarını toplu yıkayanlara kadar oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Ayrıca yorgan, battaniye, kaban gibi büyük ve çok su çeken tekstil ürünlerinin yıkanması için de idealdir.

Zengin Yıkama Programı Seçenekleri

Hızlı yıkama, günlük kıyafetler, spor giysileri, bluzlar/gömlekler, karışık, elde yıkama, sıkma, pamuklu, ön yıkama, perdeler, eko, sentetik, yünlü, durulama olmak üzere toplam 14 yıkama programı bulunur. Bu sayede spesifik giysilerinizi ideal su sıcaklığı, sıkma devri ve sürede yıkayabilirsiniz.

Kendi Yıkama Programı Oluşturma Ayrıcalığı

Hazır yıkama programlar üzerinde su sıcaklığı, devir sayısı, yıkama sayısı, ek durulama, suda bekletme, ön yıkama yapma gibi seçenekler ekleyip çıkararak değişiklik yapabilir ve kendi yıkama programınızı oluşturabilirsiniz.

Kontrol Kolaylığı Sunan LED Ekran

Tüm ayarların görülebileceği LED ekranlı kontrol paneli sayesinde kolaylıkla yıkama programları arasında geçiş yapabilir, dilediğiniz değişiklikleri yapabilir ve toplam yıkama süresi ile kalan yıkama süresini görebilirsiniz.

Güvenli Kullanım için Çocuk Kilidi

Basit bir tuş kombinasyonu ile aktif olan çocuk kilidi sayesinde çamaşırlarınız yıkanırken kontrol panelindeki tuşlar devre dışı kalır. Ayrıca yıkama sırasında kapağın otomatik olarak kilitlenmesi de güvenli kullanım sağlayan özellikleri arasındadır.

Otomatik Temizlenen Deterjan Çekmecesi

Tazyikli su ile kendi kendini temizleyebilen çamaşır deterjanı çekmecesi sayesinde her zaman hijyenik bir kullanım sağlar. Ayrıca belirli periyotlarda çamaşırsız ve deterjansız soğuk su ile yıkama yapılarak tamburun temiz kalmasını da sağlayabilirsiniz.

Hızlı Yıkama Seçenekleri ile Zaman Tasarrufu

15 dakikalık hızlı yıkama programı sayesinde fazla kirli olmayan tüm giysi ve tekstil ürünlerinizi yıkayabilir, kısa süreli programlar arasında yer alan günlük yıkama ile vakit kaybetmeden çamaşırlarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Solo
  • Yıkama Kapasitesi: 8 Kg
  • Maksimum Devir Sayısı: 1000
  • Program Sayısı: 14
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Hızlı Yıkama Süresi: 15 Dakika
  • Çocuk Kilidi: Var
  • Su Taşma Emniyeti: Var
  • Zaman Erteleme: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.