Vestfrost VF 5100 A ++ 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Tür Çamaşıra Uygun Yıkama Programları

Hızlı, günlük, bluz/gömlek, karışık, spor giysileri, narin/elde yıkama, sentetik, yünlü ve eko yıkama programlarının yanı sıra 4 farklı su sıcaklığına sahip pamuklu yıkama programı bulunan Vestfrost VF 5100 çamaşır makinesi ile çamaşırların kumaş türüne ve hassasiyetine göre yıkama yapabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Ek Opsiyonlar

Yıkama, durulama, sıkma ve gecikmeli başlangıç ayarı yapabileceğiniz bir tuşa sahip olan Vestfrost VF 5100 çamaşır makinesi, ayrıca ek dokunuş ile ön yıkama da aktif edebilirsiniz.

Acil Durumlarda Avantaj Sağlayan Hızlı Yıkama

Acilen yıkanması gereken çamaşırlar hızlıca yıkayarak hijyenik hale getiren hızlı yıkama programı toplam 15 dakika sürer. Dilerseniz ek sıkma, durulama ve yıkama ayarları ile bu programı da kişiselleştirebilirsiniz.

Çamaşırlar için İdeal Kapasite

Kabalak ailelerden yalnız< yaşayanlara kadar herkese hitap eden Vestfrost VF 5100 çamaşır makinesi, toplama 5kg’lık çamaşırı tek seferde yıkayabilir. Bu geniş kapasite sayesinde yorgandan paspaslara, battaniyeden ince halılara kadar pek çok tekstil ürünü zahmetsizce temizlenir.

Elde Yıkama Programı ile Konforlu Hijyen

Narin giysiler için hazırlanan narin/elde yıkama programı 30 derecelik su ile oldukça uzun bir sürede dikkatli bir yıkama gerçekleştirir. Böylece hassas kumaşlara sahip giysileri makine kullanmamış gibi incitmeden yıkayabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Deterjan Çekmecesi

Ön yıkama ve ana yıkama için iki farklı deterjan bölmesi ile yumuşatıcı bölmesinin yer aldığı deterjan çekmecesi, kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Deterjanı tazyikli su kullanarak alan tasarım sayesinde söz konusu deterjan çekmecesi her zaman temiz kalır.

Paslanmaz Çelik Kazan ile Uzun Kullanım Ömrü

Paslanmaz çelikten üretilen kazanı sayesinde uzun süreli ve masrafsız bir kullanım vadeden Vestfrost VF 5100 çamaşır makinesi, ayarlanabilir ayakları ile dengeli bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Solo
  • Yıkama Kapasitesi: 5 Kg
  • Maksimum Devir Sayısı: 1000
  • Tambur Hacmi: 42 Lt
  • Program Sayısı: 16
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Hızlı Yıkama Süresi: 15 Dakika
  • Çocuk Kilidi: Var
  • Su Taşma Emniyeti: Var
  • Zaman Erteleme: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.