Hoover H3DS 5106TAME-17 A 10 kg Yıkama 6 kg Kurutma NFC Bağlantılı 1500 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü ve Sessiz Eco-Power Inverter Motor

“Eco-Power Inverter” motorun dayanıklılığı standart modellere kıyasla 4 kat daha fazladır. Titreşimleri ve sürtünmeleri azaltan motor teknolojisi uzun ömürlü kullanım sunar. Son derece sessiz çalışmasının yanı sıra standart motorlara kıyasla enerji kullanımı %60 daha verimlidir.

Tek Makinede Çamaşır Yıkama ve Kurutma

Yıkama ve kurutmayı bir arada sunarak hem alandan hem bütçeden tasarruf etmenize yardımcı olur. 10 kg yıkama kapasitesi ile tek kişilik yorganı bile rahatça yıkayabilirsiniz. Ayrıca kurutma kapasitesi 6 kg olan makine sayesinde yıkanan çamaşırlarınızın hızlıca kurumasını sağlayabilirsiniz.

9 Adet Özel Yıkama Programı

Giysilerinize ve diğer tekstillerinize gerekli özeni ve hassasiyeti gösteren çeşitli programlara sahiptir. Kumaş türlerine özel geliştirilen bu programlar sayesinde çamaşırlarınız temizlenirken zarar görmez. Özenli bakım sağlayan programlar arasında “All in One”, “Hızlı”, “Alerji”, “Temiz (Buhar)”, “Narin” ve “Spor” giysileriniz için “Fitness” yer alır.

Renkliler ve Beyazlar Bir Arada

“All in One” programı sayesinde renkli ve beyaz çamaşırlarınızı ayırmadan tek seferde yıkayabilirsiniz. Böylece zamandan ve enerjiden tasarrufu edebilirsiniz. “All in One” programı derinlemesine temizlik için deterjanı direkt kumaşların içine püskürtür. Renklerin birbirine karışmayacağı sıcaklıklarda yıkama yapar. Durulama suyunu tamburun merkezine vererek kısa sürede etkili sonuçlar sunar.

Hassas Hijyen Sunan Alerji Programı

Alerji programı, bebek kıyafetleri ve diğer hassas çamaşırlar için arzu ettiğiniz hijyeni size sunar. Yıkama sıcaklığını uzun süre 60 derecede tutan “Alerji” programı, durulama aşamasına da uzun zaman ayırır. Böylece alerjenlerin ve bakterilerin yok olmasına katkıda bulunur.

Buharlı Yıkama Fonksiyonu

“Temiz Yıkama” programı, giysilerinizi yıkarken buhardan da faydalanır. Çamaşırlarınıza uygulanan buhar sayesinde giysilerinizdeki kırışıklıklar azalır. Bu ütü yapmanızı kolaylaştırarak size zaman kazandırır. Ayrıca buhar uygulanan çamaşırlarınız daha hijyenik ve temiz olur.

NFC Teknolojisi ile Akıllı Çözümler

NFC teknolojisi bulunan Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızla çamaşır makinesine bağlanabilirsiniz. Hoover Wizard Uygulaması ile yıkama ve kurutma programlarını değerlendirerek sizin için en mükemmel sonuçları sağlayan makine ayarlarını belirleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden yıkama ipuçları ve çevrim içi destek gibi ekstra içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Verimli Enerji Kullanımı

Çevreye duyarlı motor tasarımı sayesinde enerjiyi verimli kullanır. Yıkama aşamasında enerji verimi sınıfı A olan makine, yüksek seviyede tasarruf sağlar. “Eco-Power Inverter” motor, yük miktarını hesaplar. Yük miktarına uygun oranda su ve enerji kullanarak bütçenize katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: A
  • Kurutma Kapasitesi: 6 kg
  • Yıkama Kapasitesi: 10 kg
  • Ürün Boyutları: 65 cm x 85 cm x 60 cm
  • Ürün Ağırlığı: 65 kg
  • Tam Kapasite için Program Süresi: 240 dakika
  • Maksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Değeri: 79 dB(A)
  • Sıkma Verimi Enerji Sınıfı: B

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
H3DS 5106TAME-17
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Enerji Sınıfı
A
Yıkama Kapasitesi (kg)
10 KG
Tambur Hacmi (lt)
YOK
Desi
120
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
79 DB
Devir Hızı (rpm)
1500
Program Sayısı
14
Motor Tipi
YOK
Ön Yıkama
VAR
Kurutma Özelliği
VAR
Kurutma Teknolojisi
YOK
Kontrol Paneli
DİJİTAL
Çocuk Kilidi
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
24 AY
Sub Kategori
TDA
Marka
HOOVER
Henüz yorum yok