Electrolux EW6F4923EB 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Inverter Motor

Inverter motor, programın devir sayısına hızla ulaşır ve yıkama işlemi boyunca daha hassas bir şekilde kontrol eder. Bu sayede çamaşır makinesinin motoru, zamanla aşınmaya uğramaz ve enerji tasarruflu olma özelliğini ortaya çıkarır.


SensiCare System Teknolojisi

Tambura yerleştirilen çamaşır miktarına göre enerji tüketimi, su tüketimi, program süresi ve akışını belirleyen bir teknolojiye sahiptir. Giysilerin, her zaman ideal sürede yıkanmasını bu teknoloji sayesinde sağlayarak giysilerin renkleri ve dokusunun uzun süre korunmasını mümkün kılar.

Ekstra Yumuşak Fonksiyonu

Yıkama sonrası ekstra durulama yaparak giysilerin, deterjan partiküllerinden tamamen arınmasını sağlayarak bunların oluşturduğu kumaş sertliğini önler. Yumuşatıcı, bu sayede kumaşın en alt dokusuna kadar işler ve giysiler, pamuksu bir yumuşaklığa sahip olur.

Aktif Denge Sistemi (AGS)

Bu sistem sayesinde sıkma aşamasında sessiz, dengeli ve verimli bir performans ortaya koyar. Dakikada 1200 devir sıkma kapasitesini kullanırken oldukça sessiz bir şekilde çalışır.

Aşırı Köpürmeyi Gideren Fonksiyon

Yıkama sırasında giysi miktarına oranla aşırı köpük tespit edildiğinde oluşan köpüğü arındırmak için durulama fonksiyonu devreye girer. Tüm program boyunca giysilerin, ideal şartlarda yıkanması için muhteşem bir teknoloji sunar.

Su Taşma Emniyet Sensörü

Su seviyesinin aşırı yükseldiğini belirleyerek taşma güvenlik sistemini devreye sokar, bu sayede su seviyesinin kontrolsüz artmasına izin vermez.

Başlangıç Erteleme Özelliği

Bu özellik ile yıkama bitişi programlanabilir; bu sayede giysilerin, makine içerisinde uzun süre kalarak kırışmasını engelleme seçeneği sunar.

Geniş Yıkama Kapasitesi

68 litre tambur hacmi ile tam 9 kg’lık yıkama kapasitesine sahiptir. İdeal genişlikte bir çamaşır makinesi olarak hem çekirdek hem de geniş aileler tarafından kullanıma oldukça uygundur.

Genel Özellikler

 • Model: EW6F4923EB
 • Ürün Tipi: Çamaşır Makinesi
 • Motor Sistemi: Inverter
 • Program Teknolojisi: SensiCare System Teknolojisi
 • Maksimum Sıkma Hızı: 1200 Devir/Dakika
 • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
 • Tambur Kapasitesi: 68 L
 • Yıkama Teknolojisi: Eco-Technology
 • Sıvı Deterjan Kapağı: Var
 • Ayarlanabilir Ayak: Var
 • Tambur Malzemesi: Paslanmaz Çelik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.