Vestfrost VF 920 BT 90 Lt Mini Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ofis ve Bürolar için İdeal Boyutlar

Büro tipi bir buzdolabı olan Vestfrost VF 920 BT, tezgah altı kullanım için tasarlanan boyutları ile ofis ve bürolar için idealdir.

Geniş İç Hacim Avantajı

Minimal tasarımına ve 84 cm uzunluğuna rağmen oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Soğutucu ve dondurucu bölmelerinin toplam net hacmi 90 litre olan Vestfrost VF 920 BT, yeteri kadar yiyeceği saklama olanağı tanır.

Konforlu Kullanım Sağlayan Tasarım

Soğutucu bölmesinde bulunan 2 adet raf sayesinde besinleri kategorize ederek saklama imkânı tanımasının yanı sıra sebzelik ve dondurucu bölmeleri ile de konforlu bir kullanım sunar.

Ultra Düşük Çalışma Sesi

Büro ve ofisler için üretildiği için dikkat dağıtıcı bir sese sahip olmayan Vestfrost VF 920 BT mini buzdolabı, 43dB seviyesindeki çalışma sesi sayesinde çevredekilere rahatsızlık vermez.

A Enerji Sınıfı Soğutma Performansı

A enerji sınıfı olan ve bir yılda ortalama 128 kWh enerji tüketen Vestfrost VF 920 BT mini buzdolabı, ekonomik kullanım süreci ile bütçenize yük olmadan çalışır.

Zahmetsiz Temizlik Ayrıcalığı

2 soğutucu rafı, sebzelik ve dondurucu bölümlerinin yer aldığı Vestfrost VF 920 BT mini buzdolabı, minimal tasarımı ve çıkarılabilir rafları sayesinde pratik bir temizlik süreci vadeder. Parlak kaplaması ile dikkat çeken dış yüzeyini ise nemli bir bez ile silmeniz yeterlidir.

Ekstra Alan Sunan Kapak Rafları

Sıcak yaz günlerinde serin içeceklere anında erişme olanağı sunan Vestfrost VF 920 BT mini buzdolabı, kapak kısmında bulunan 3 adet rafı ile ek depolama alanı sağlar. En altta konumlandırılan kapak rafı serin içecekler için ideal iken üstte yer alan diğer iki raf ise farklı besinleri düzenli olarak saklamak için farklı şekilde tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler 

  • Soğutma Sistemi: Statik
  • Enerji Sınıfı: A
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 128 kWh
  • Ses Seviyesi: 43 dB
  • Toplam Net Hacim: 90 Lt
  • Soğutucu Raf Adedi: 2 Adet
  • Ürün Boyutları: 84x48x59 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.