Beko 754140 MB A++ Büro Tipi 140 Litre Mini Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şık Tasarım

Buzdolabı beyaz şık rengi ile bulunduğu mekanda harika görünür. İnce olması, zarifliği, detayları ve diğer bütün özelliklerinin keyfini çıkarmaya hemen başlayın. Harika görsel özellikler sizleri bekliyor.

Düşük Enerji Tüketimi

Günlük enerji tüketimi seviyesi en az seviyede tutuldu. Onunla enerji tasarrufu yapabilirsiniz. E sınıfı enerjiden yanadır. Yıllık enerji tüketimi miktarı 137 ye kadar çıkar. Onunla yüksek faturalar gelmesi konusunda asla endişe duymanıza gerek kalmaz. Ürünün aynı zamanda 1 adet ürünün sebzeliği de bulunur. Diğer Buzdolabı modellerini incelemek için Buzdolabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İdeal Ölçülere Sahip

Şıklığı, ölçüleri, rahat kullanımı ve diğer harika özellikleri sayesinde bir kere Beko tercih ettikten sonra bir daha başka buzdolabı tercih etmek istemeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Üstelik en dar alanlarda dahil rahat bir kullanımı garanti eder.

Soğutucu Bölmesinden Faydalanın

Minik olmasına rağmen geniş iç hacmi sayesinde soğutucu bölmesinin harika performansın keyfini çıkarabilirsiniz. Net soğutucu bölme hacmi 101 litre olarak belirlenmiştir.

Hızlı Dondurma İşleri İçin İdeal

Hızlı dondurma işleriniz için doğru ürüne bakıyorsunuz. Çünkü o 13 litre net dondurucu bölme hacmiyle harika bir iş çıkarır. Günlük dondurma kapasitesi 2 kg olarak belirlenmiştir.

LED Aydınlatma Tipi

Buzdolabı LED aydınlatma tipi sayesinde harika bir görüş sağlamakla kalmaz aynı zamanda şıklık katar. Açık kondanseri vardır. Kapı yönü konulan yere uygun olarak değiştirilebilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEKO 754140 MB A++ BÜRO TİPİ 140 LİTRE MİNİ BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
TEZGAH ALTI
Hacim (lt)
140
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
137
Desi
90
Gürültü Düzeyi (db)
36 DB
Kapı Sayısı
1
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
54CM
Derinlik (cm)
59.0 CM
Yükseklik (cm)
84
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEKO
Henüz yorum yok