Altus AL 345 B Çift Kapılı Statik Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Alan Sunan Raf Tasarımı

Sade düz cam raflara sahip olan Altus AL 345 B buzdolabının dondurucu bölmesinde 1 adet, soğutucu bölmesinde ise 3 adet raf bulunur. Başarılı buzdolabı ayrıca 3 adet de kapı rafına sahiptir.

Özel Hava Kanallı Soğutma Sistemi

Aktif hava kanalları ile soğutma sağlayan statik sistem hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerdeki gıdaların kullanım ömrünü korur. Statik soğutma sistemine sahip olan Altus AL 345 B buzdolabı ise pratik bir kullanım süreci vadeder.

Kapı Rafları ile Düzenli Kullanım

Yumurtalar, içecekler, kavanozlar, soslar ve hazır gıdalar için 3 adet kapı rafı bulunur. Bu kapı raflarının yüksekliğini saklayacağınız gıdaların boyutuna göre dilediğiniz gibi ayarlayabilir, rafları yerinden kolaylıkla çıkararak temizleyebilirsiniz.

Kapı Açık Uyarısı Avantajı

Sessiz çalışması ile dikkat çeken Altus AL 345 B buzdolabı, kapısı açık kaldığında daha fazla enerji tüketmemesi ve gıdaların bozulmaya başlamaması için sesli olarak uyarı verir. Böylece, tam zamanında buzdolabınızın kapısını kapatarak daha uzun ömürlü ve bütçe dostu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Ekstra Geniş Sebzelik Bölümü

Tamamen şeffaf ve geniş olan sebzelik/meyvelik çekmecesi, tüm gıdaları net olarak görebildiğiniz bir kullanım süreci vadeder. Ayrıca kolaylıkla çıkarabileceğiniz söz konusu çekmeceyi dışarıda temizleyerek yeniden yerine yerleştirebilirsiniz.

Çift Kapılı Şık ve Kullanışlı Tasarım

Dondurucu bölmenin üstte konumlandırıldığı çift kapılı tasarımı ile dikkat çeken Altus AL 345 B buzdolabı, iki bölmenin de sade tasarımı sayesinde maksimum kullanım alanı sağlar. Bu da gıda depolama ve temizlik açısından büyük bir konfor sunar.

Konfor Sunan Düşük Çalışma Sesi

39 dB olan çalışma sesi, gece dahi duyulmayacak düzeydedir. Bu sayede buzdolabınızın çalışma sesi size ve çevrenize rahatsızlık vermez.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 345 B ÇİFT KAPILI STATİK BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
300
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
60 - 75 CM
Derinlik (cm)
60 - 65 CM
Yükseklik (cm)
165 - 180 CM
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok