Vestfrost Vf 301 S 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bulaşık Türüne Göre Farklı Yıkama Programları

30 derece ekonomik, 60 derece süper ve 70 derece yoğun olmak üzere 3 farklı yıkama programı bulunur. Bulaşıklarınızın türüne ve kirlilik seviyesine göre dilediğiniz yıkama programını tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Yıkama ile Su ve Enerji Tasarrufu

100 dakika süren ve bulaşıkları 30 derece su ile yıkayan ekonomik yıkama programı, yavaş ancak etkili bir hijyen sağlar. Su ve enerji tasarrufu sağlayan bu program sayesinde bulaşıklarınızı bütçe dostu bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Çok Kirli Bulaşıklara Özel Yoğun Yıkama

Yağlı tabaklar, kızartma tencereleri gibi çok kirli olan bulaşıklarda hijyen sağlamak amacıyla tasarlanan yoğun yıkama programı 70 derecelik su kullanır. En zorlu kirleri dahi temizleyebilen bu program sayesinde, yoğun yıkamaya uygun olan tüm bulaşıklarınızı temizleyebilirsiniz.

Parlatıcı ve Tuz için Işıklı Uyarı

Bulaşık makinesinin düzgün bir şekilde çalışmaya devam etmesi için gerekli olan tuz ile bulaşıklarda su lekeleri kalmasını önleyen parlatıcı tükendiğinde ön panelde ışıklı uyarı belirir. Bu sayede tam zamanında parlatıcı ve tuz bölmelerine gerekli ürünleri ekleyebilirsiniz.

Kalabalık Ailelere Hitap Eden Geniş Kapasite

12 kişilik bulaşığı tek seferde yıkayabilecek kadar geniş bir iç haneye sahip olan Vestfrost Vf 301 S bulaşık makinesi, ayrıca büyük pişirme gereçlerinin yıkanması için de yeterli alana sahiptir.

Rahatsız Etmeyen Düşük Çalışma Sesi

Günlük konuşmadan daha sessiz olan Vestfrost Vf 301 S bulaşık makinesi, çalışırken maksimum 57 dB ses seviyesine ulaşır. Bu sayede günün 24 saati çevrenizdeki insanlara rahatsızlık vermeden bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Dijital Ekran

Üzerinde yıkama, durulama, kurulama ve bitti seçeneklerinin yer aldığı dijital ekran sayesinde bulaşık yıkama programının hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

A Sınıfı Enerji Tüketimi Avantajı

Az enerji tüketerek çalışan Vestfrost Vf 301 S, özellikle ekonomik yıkama programı tercih edildiğinde su ve elektrik tüketimin minimum düzeyde tutarak bütçe dostu bir yıkama sağlar.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Solo
 • Kapasite: 12 Kişilik
 • Program Sayısı: 3
 • Program Seçimi: Mekanik
 • Enerji Sınıfı: A
 • Enerji Tüketimi: 0,47 kWh
 • Su Tüketimi: 12,5 Lt
 • Ses Seviyesi: 57 dB
 • Eko Program Süresi: 100 Dakika
 • Ön Yıkama: Var
 • Yıkama Erteleme: Var
 • Parlatıcı Göstergesi: Var
 • Tuz Göstergesi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.