Profilo ATT6A371 Sürgülü Aspiratör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Düşük Ses Seviyesi Avantajı

62 dB olan çalışma sesi sayesinde sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar rahatlıkla çalıştırabileceğiniz Profilo ATT6A371 sürgülü aspiratör, çalışma sürecinde çevredekilere rahatsızlık vermez.

Kullanım Kolaylığı Sunan Teleskobik Sistem

Sürgülü bir aspiratör olarak tasarlanan Profilo ATT6A37, teleskopik mekanizması sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Montaj sırasında bacanın dolap içinde kalması ise olası görüntü kirliliklerinin önüne geçer.

Mutfak Havasını Taze Tutan Emiş Gücü

Saatte 300 metreküp olan emiş gücü sayesinde hem mutfak havasının taze kalmasını hem de yemek kokularının yaşam alanına yayılmasını önleyen Profilo ATT6A371 sürgülü aspiratör, dış ortama aktardığı kötü kokulu havanın geri dönmesini de önler.

Yıkanabilir Çift Çelik Yağ Filtresi

Bulaşık makinesinde zahmetsizce yıkanabilen çift yağ filtresi hem kolay bir kullanım süreci sunar hem de aspiratörün emiş gücünün her zaman ilk günkü gibi kalmasına olanak tanır. Ayrıca kullan at filtreler gibi düzenli olarak yenisini satın almanız gerekmediği için bütçe dostudur.

Şık ve Kullanışlı Aydınlatma Sistemi

2 adet 4W LED ampulün yer aldığı sıcak bir aydınlatma sistemine sahip olan Profilo ATT6A371 sürgülü aspiratör, her biri 3000K renk sıcaklığına ve 100 lux ışık yoğunluğuna sahip olan ampulleri ile kontrollü bir kullanım sağlar. LED olduğu için enerji tasarruflu olan bu aydınlatma sayesinde pişirdiğiniz yiyecekleri daha kolay takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO ATT6A371 SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR
Renk
GÜMÜŞ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
GÜMÜŞ
Aydınlatma
LED
Gürültü Düzeyi (db)
67 DB
Kontrol Tipi
MEKANİK
Kullanım Şekli
SOLO
Maksimum Emiş
310
Filtre Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Bacalı-bacasız
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok