Sepet 0

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri Uzun Yıllar Yanınızda

Hayatın gereksinimi olan nitelikli beyaz eşya ürünleri ile Profilo, Türkiye’nin ünlü markaları arasında ki yerini korur. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını önemseyen Profilo, gelişmiş teknoloji imkanıyla hayatı kolaylaştırır. Birçok elektrikli ürün ile hizmet veren markanın ankastre bulaşık makineleri listelerin başında yer alır. Sağladığı konfor ve kullanım kolaylığının yanı sıra Profilo ankastre bulaşık makineleri, enerji sınıfı ve verimliliği ile de beğenileri üzerine toplar. Evde, iş yerinde, cafe ve restorant gibi ortamlarda kullanıma uygun profilo ankastre bulaşık makineleri bütçenize katkı sağlar. Enerji tasarrufu sayesinde çevre dostu olmaya devam eder. Uzun süren yemek hazırlama ve servisi sonrasında Profilo ankastre bulaşık makinesi modelleri yükünüzü hafifletir. Kendinize ayıracağınız süreyi uzatır daha çok dinlenmenize yardımcı olur. Temizlik aşamasında sadece enerjiden değil su ve deterjandan da tasarruf etmenizi sağlar. Daha hijyen sonuçlar veren bulaşık yıkama işlemi için makine kullanımı tavsiye edilir. Dünyanın sorunu su sıkıntısı için siz de üzerinize düşeni Profilo ankastre setler içinden bulaşık makinesi çeşitlerinden birini seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz Profilo ankastre bulaşık makinesi modelini dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri ile Kalabalık Sofraların Tadını Çıkarın!

Profilo ankastre bulaşık makineleri program seçenekleri, modelleri ve fiyatları ile her kitleye hitap ederek kalabalık sofraların kurtarıcısı oluyor. Bu sayede zaman yönetimi ve iş gücünden tasarruf sağlayan bulaşık makineleri özel gün, davet ve yemek programlarından daha çok keyif almanızı sağlar. Yaşam standartlarını daha iyi hale getiren Profilo ankastre bulaşık makinesi çeşitleri kirli bulaşıkları hızlı bir şekilde yıkıyor ve kurutarak tekrar kullanıma hazır hale getirir. Profilo ankastre bulaşık makinesi modelleri, yarım yük veya az bulaşık programları ile çekirdek ailelerin de yüzünü güldürür. Profilo ankastre bulaşık makineleri;

 • Yarım yük fonksiyonu
 • Ayarlanabilir üst sepet
 • Paslanmaya karşı 10 yıl garanti süresi
 • Akıllı deterjan dozajı
 • Bardak koruma tekniği
 • Çocuk kilidi
 • Dijital ekrandan yıkama süresi ve
 • Yıkama saati erteleme gibi özellikleri ile yemek sonrasında kullanıcıya zamanın tadını çıkartma fırsatı verir.

Hijyen Vaad Eden Profile Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri

Bulaşık yıkamayı güç olmaktan çıkaran Profilo ankastre bulaşık makinesi modelleri farklı birçok beklentiye cevap verir. Üstün tasarım ürünü profilo bulaşık makinelerinde, bulaşık yıkama kapasitesi 14 kişiye kadar çıkmaktadır. Su ısısını ve süresini kirlilik derecesine göre ayarlayabilen yeni nesil ürünler ekstra hijyen sağlar. Günlük bulaşıklarınızı 50 derecede ekonomi programında yıkarken kirli ve kurumuş bulaşıklarınızı yoğun program özelliği ile 70 derecede yıkar. Beyaz, paslanmaz çelik ve siyah renkleri ile ortamda uyum sağlar. 3, 4, 5, ve 6 programa kadar çıkabilen yıkama özelliği ile üstün performans sergiler. Profilo BMS621V1 Solo bulaşık makinesi dayanıklı malzemesi ile 10 yıl paslanmazlık garantisi vaad eder. 5 yıkamalı Profilo BMS621V1 Solo bulaşık makinesi dayanıklılığı kadar fiyat performans ürünü olarak oldukça ekonomiktir. Profilo BM6483MA 6 programlı bulaşık makinesi​ ekstra durulama ve ekstra hijyen özellikleri ile ön plana çıkar. Siz de bütçenize uygun beklentilerinize cevap veren Profilo ankastre bulaşık makinesi fiyatlarını değerlendirerek Turkcell Pasaj’dan online alışveriş yapabilirsiniz.

Profilo Ankastre Bulaşık Makinesi Nasıl Çalışır?

Beyaz eşya denildiğinde önceliğini koruyan Profilo bulaşık makinesi modelleri pratik kullanıma sahip ürünlerdir. Az su tüketimi ile çevreye dost ürünler arasında hizmet verir. Profilo ankastre bulaşık makineniz öncelikle ön yıkama yaparak bulaşıkların üzerindeki yemek artıklarını yumuşatır. Profilo ankastre bulaşık makinesi modellerinde makineye bulaşıklarınızı yerleştirmeden önce su israfının da önüne geçmek adına arındırma işlemi yapmanıza gerek duyulmaz. Ön yıkama sonrası deterjan ile derin yıkama işlemi yapılır. En ufak leke kalmayacak şekilde bulaşıklarınız temizlenir. Durulama işlemi ile deterjandan arınan bulaşıklar parlatılır. Isı ile kurutmadan sonra pırıl pırıl temiz bulaşıklarınız güvenle kullanıma hazır hale gelir. Yapılan araştırmalara göre bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıklar daha hijyenik sonuçlar vermektedir. Tasarımı modelden modele farklılık gösterse de bulaşık makinelerinde sistem, dönerek ve püskürterek temizlik yapılmasını sağlar.

Yenilikçi Tasarımları ile Samsung Ankastre Ocak Modelleri Turkcell Pasaj’da!

Mutfakların yardımcısı Profilo ankastre bulaşık makinesi modellerini Turkcell Pasaj farkıyla inceleyebilirsiniz. Size özel indirim ve kampanyaları takip edebilir avantajlı fiyatlarla bütçenize uygun olan ürünü alabilirsiniz. Alacağınız ürüne karar vermeden önce kullanıcı yorumlarını karar vermenizi kolaylaştırır. Ne aradığınızı biliyor olmanız Turkcell Pasaj filtreleme özelliğinden yararlanmanızı kolaylaştırır. Size hitap eden ürünlerin arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanmak ve kolaylıkla alışveriş yapmak için Profilo ankastre bulaşık makinesi modellerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri Yorumları

Her biri farklı özelliğe sahip Profilo ankastre bulaşık makineleri amacına uygun kullanıldığı her yerde konfor ve hijyen vaad eder. Geniş yaş aralığındaki her kesimden insan için günlük kullanıma uygundur. Mutfaklarla uyum yakalayan modeller, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Estetik ve şık görünümleri ile kullanıcıların cebi kadar göz zevkine de hitap eder. İddialı performansı ve yüksek kalitesi sayesinde Profilo ankastre bulaşık makinesi modelleri kullanıcıların gözüne girmeyi kolaylıkla başarır. Ev içinde ya da iş yerinde farklı alanlarda kullanım imkanı sunan ürün fazla yer kaplamaz. Kolay bir şekilde kurulumunun sağlanması tercih sebeplerini artırır. Pek çok renk alternatifi bulunan modeller, mutfaklarınıza ayrı bir hava katar. Profilo ankastre bulaşık makinesi kullanıcı  yorumları​ ​​alacağınız ürüne karar vermeden önce yol gösterici olabilir. Modele karar vermeden önce daha önce deneyim edinmiş kullanıcılardan ürün hakkında yazılanın dışında birçok bilgi alabilirsiniz. Bu sayede merak ettiğiniz tüm sorulara anında cevap bulabilirsiniz. Fiyat performans araştırmasında kullanıcı yorumlarından ve değerlendirmelerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle çok kısa süre içinde, alacağınız Profilo ankastre bulaşık makinesi modeline karar verebilirsiniz.

Bütçeye Dost Profilo Ankastre Bulaşık Makinelerinin Fiyatları

Profilo ankastre bulaşık makinesi kullanımı sadece zaman ve iş gücünden tasarruf yapmakla kalmaz. Kısa sürede sağlandığı enerji tasarrufu ile kendini amörti eder. Uzun ömürlü kullanımı ile bütçenize dost olur.Tercih edeceğiniz Profilo ankastre bulaşık makinesi fiyatları üzerinde;

 • Boyut
 • Program seçeneği
 • Enerji ve verimlilik sınıfı
 • Su tüketimi
 • Renk alternatifi
 • Çekmece sayısı
 • Teknolojisi gibi değişkenlik gösteren özellikler etkilidir. A ile G sınıfı arasında seyreden enerji ve verimlilik sınıfında A sınıfı en çok tasarruf sağlayan teknolojiye sahip ürün anlamına gelmektedir. Siz de Turkcell Pasaj ayrıcalığı ile alışveriş yaparken özelliklerine bakarak karşılaştırma yapabilirsiniz. Bütçenize uzun vadede tasarruf sağlayacak ürünleri tek bir tıkla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri Kaç Programlı?

Profilo ankastre bulaşık makinesi alırken tercihinize göre;

 • 3 programlı
 • 4 programlı
 • 5 programlı veya
 • 6 programlı seçebilirsiniz.

Profilo Ankastre Bulaşık Makineleri Nerede Üretiliyor?

BSH grubuna dahil olan markanın üretimi özellikle Avrupa’da yaygındır. İthal olmakla birlikte Profilo, Tekirdağ Çerkezköy fabrikasında yerli üretim de yapmaktadır.

Profilo Ankastre Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Profilo ankastre bulaşık makinesi alırken dikkat etmeniz gereken husus sizin beklentinize ve bütçenize uygun olmasıdır. Bununla beraber garanti süresine, parçalarının dayanıklı malzemeden olmasına, program özelliğine de bağlı olarak su ve enerji tüketimine dikkat edebilirsiniz.

Daha Fazla