Sepet 0

EXEP Ankastre Setler Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Mutfaktaki Modern Teknoloji: EXEP Ankastre Setler

Exep ankastre set modelleri, yenilikçi teknolojisi sayesinde mutfak alanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan ankastre setler, fonksiyonel tasarımlarıyla eşsiz bir kullanım sunar. Cam yüzeye sahip ankastre setler, klasik tasarımlar ve daha fazlası; yemeklerin çok daha lezzetli bir şekilde hazırlanabilmesini olanaklı hale getirir. Üstün teknolojisi ile keyifli bir kullanım vadeden ve ankastre setler kategorisinde kendisine özel bir yer edinen ürünleri Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, istediğiniz ürünlere çok özel fiyatlarla ve güvenilir ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz.

Farklı İşlevleri ile Yeni Lezzetler Sunan EXEP Ankastre Setler

Exep ankastre set modelleri, farklı fonksiyonlarıyla son derece eşsiz bir kullanım sunar. Temel olarak farklı lezzetlerin hazırlanmasına imkan tanımakla birlikte ocak, fırın ve davlumbaz modelleri; yenilikçi işlevleri de bünyesinde barındırır. Yüksek emiş gücüne sahip olan davlumbazlar, yemek sonrasında oluşan kokunun kısa sürede giderilmesine destek olur. Bunun yanı sıra LED lamba ile yemek hazırlanırken ışığın istenilen şekilde ayarlanabilmesini mümkün hale getirir. Son derece sessiz bir şekilde çalışabilen davlumbazları kullanarak yemek hazırlarken sessiz bir ortam oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı model seçeneklerine sahip olan davlumbazların yanı sıra Exep teknolojisini üzerinde taşıyan ocak modelleri, yüksek verimli yanış özelliğine sahip gözlere sahiptir. Çoğunlukla yandan mekanik kontrol düğmesine sahip olduğundan kontrol son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilir. Otomatik ateşleme sistemiyle eşsiz bir kullanım sunan ocaklar sayesinde aynı anda birden fazla yemeği hazırlayabilirsiniz. Dijital kontrol imkanı sağlayan Exep fırınlar, enerji dostu bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra geniş iç hacmi sayesinde farklı lezzetlerin aynı anda hazırlanmasına destek olur. Ayrıca birçok modelde farklı sayıda program seçeneği bulunur. Bu durum, arzu edilen lezzetin kısa sürede ve yenilikçi bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Pek çok fırın modelinde fırın içi aydınlatma bulunduğundan yemekleriniz hazırlanırken fırın kapağını açmadan yemeklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Gelişmiş Teknolojileri ile Fark Yaratan EXEP Ankastre Setler

Exep imzasını taşıyan ankastre setler, gelişmiş teknolojileri ile yenilikçi bir kullanım sunar. Exep ankastre set özellikleri son derece fonksiyoneldir. Bu özellikler genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Farklı renk seçeneklerine sahiptir. Böylelikle mutfak alanlarının dekorasyonuna uygun bir şekilde kullanılabilir.
  • Yenilikçi tasarım seçeneklerine sahip olan davlumbazlar, genellikle çift filtre seçeneği ile yemek kokularının kısa sürede giderilmesini sağlar. Son derece düşük bir ses ile çalışabilen davlumbaz modelleri, çalışırken rahatsızlık hissinin minimalize edilmesine katkıda bulunur. Ayrıca LED aydınlatma sistemine sahip olduğundan, yemek hazırlarken çok daha kolay bir şekilde hareket edilmesini sağlar. Fonksiyonel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken davlumbazlar modellerinde çoğunlukla tek baca sistemi bulunur.
  • Exep imzasını taşıyan ocaklar, çoğunlukla 4 göze sahiptir. Göz sayısının fazla olması, tek seferde birden çok yemeğin hazırlanmasına imkan tanır. Gözlerin her biri yüksek verimli yanış özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra kontrol düğmeleri ocağın yan kısmında bulunur. Bu sayede kontrol çok daha pratik bir şekilde sağlanır. Exep ocak modellerinin büyük bir kısmı doğalgaz ve LPG ile uyumludur. Gaz kesme emniyeti sayesinde çok daha güvenli bir şekilde kullanılabilir.

EXEP ankastre fırınlar verimli bir şekilde çalışarak daha az enerji tüketilmesini sağlar. Ayrıca farklı sayıda program seçeneğine sahiptir. Böylelikle farklı lezzetleri en uygun program seçeneği ile pratik bir şekilde hazırlamak olanaklıdır. Birçok modelde yer alan fırın içi aydınlatma sistemi, yemek pişerken yemeğin kontrol edilmesine katkıda bulunur.

Her bir özellik, Exep ankastre setlerin yenilikçi ve avantajlı bir şekilde kullanılmasına imkan tanır.

İşlevsel EXEP Ankastre Setler ile Kolay Kullanım Olanakları

Exep tarafından yenilikçi dokunuşlarla tasarlanan ankastre setler, fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkar. Pratik ve işlevsel bir kullanımı destekleyen ocak, fırın ve davlumbaz modelleri; zamandan tasarruf edilmesine imkan tanıyan özelliklere sahiptir. Her bir üründe kontrol panelleri yer almakta olup kontrol panelleri sayesinde ürünleri çalıştırmak son derece kolaydır. Fırın modellerinin bir kısmında yer alan çocuk kilidi, çocukların özellikle çalışırken açmasını engeller. Teknolojik bir tasarıma sahip olan ocak modelleri, yenilikçi ızgara sistemi sayesinde yemeklerin çok daha pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Yüksek emiş gücüne sahip olan davlumbaz modelleri, ortamdaki istenmeyen kokuların giderilmesini olanaklı hale getirir.

Enerji Dostu Mutfaklar: EXEP Ankastre Setler ile Tasarruf Sağlayın

Exep imzasını taşıyan ankastre setler, enerji dostu tasarımlarıyla yenilikçi bir kullanım vadeder. Çevresel faktörlere dikkat edilerek tasarlanan ankastre setlerin üretiminde çok özel malzemeler kullanılır. Daha az enerji tüketimini destekleyen modeller, enerji tasarrufu sağlar. Böylelikle enerji maliyetleri minimalize edilir.

Yeni Tasarımlarıyla Öne Çıkan EXEP Ankastre Setler ile Evinizde Tarzınızı Yansıtın

Mutfak alanlarının dekorasyonu ile son derece uyumlu olan ankastre setler, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Exep ankastre set beyaz ve siyah modellere sahip olan ankastre setler, mutfakların şık ve zarif bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Siyah rengin ağırlıkta olduğu modeller, çok daha modern ve incelikli mutfak alanlarının oluşmasını sağlar. Beyaz renk ankastre setler ise mutfakların sade ve zarif dokunuşlarla dekore edilmesine katkıda bulunur. Bu nedenle yaşam alanınızda sade tarz hakim ise beyaz renk ankastre modellerini tercih edebilirsiniz. Exep tarafından yenilikçi dokunuşlarla tasarlanan fırın modelleri, farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Bu sayede dar ve geniş mutfaklarla tam uyum sağlayan fırınlar tercih edilebilir. İncelikli detaylarla hareketlilik kazanan ocak modelleri, zarif ızgara detayları ve kontrol düğmeleri ile eşsiz bir görünüm elde eder. Yüksek performans gösteren Exep davlumbaz tasarımları, mutfakların çok özel bir görünüm kazanmasını sağlayan detaylarla dinamizm kazanmıştır.

Pratik Temizlik ve Bakım Sunan EXEP Ankastre Setler ile Mutfakta Kolaylık

Exep marka ankastre setler, pratik temizlik ve bakım imkanı sunan tasarımlarıyla ön plana çıkar. Exep ankastre set cam modellerin yüzeyleri oldukça pratik bir şekilde temizlenebilir. Ocak, fırın ve davlumbaz üzerinde yer alan tozlar ve lekelerden uygun temizlik ürünleri ile kurtulabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin her birinde düzenli olarak bakım sağlayabilirsiniz. Bu sayede ankastre setleri hijyenik bir şekilde kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Teknolojik Özellikleriyle Dikkat Çeken EXEP Ankastre Setler Turkcell Pasaj’da!

Teknolojik özellikleriyle işlevsel bir kullanım sunan Exep marka ankastre setler, yenilikçi lezzetlerin kısa sürede ve son derece pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Yüksek verimli yanış özelliğine sahip ocak modelleri, genellikle 4 gözü ile aynı anda 4 farklı yemeğin hazırlanmasına imkan tanır. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleriyle zengin bir renk çeşitliliğine sahip olan davlumbaz modelleri, güçlü filtreleme sistemi sayesinde yemek kokularının giderilmesini olanaklı hale getirir. Exep ankastre set 3’lü modeller kapsamında değerlendirilebilen fırınlar, LED aydınlatma sistemi ile yenilikçi kontrol düğmelerine sahiptir. Bu sayede eşsiz kullanımı destekler.

Turkcell Pasaj üzerinden satışa sunulan ve beyaz eşya kategorisinde yer alan ankastre setleri inceleyebilirsiniz. Exep ankastre set fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir, ürünlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz. Arzu ettiğiniz ürünleri çok özel fiyatlarla ve Turkcell Pasaj avantajıyla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​