Mamajoo Dijital Mama Isıtıcı ve Buhar Sterilizatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

GRUP BEBEK ÜRÜNLERİSAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.-153357

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mamajoo 3 İşlevli Biberon Isıtıcı

Tüm Mamajoo ürünleri, bebek sağlığı ön planda tutularak ABD ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak ISO 9001;2015 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde BPA veya Fitalat içermeyen yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.

Ürün Durumu

Mamajoo 3 İşlevli Biberon Isıtıcı ile bebeğinizin sütünü veya gıdalarını ısıtabileceğiniz gibi ayrıca biberonu ve emziğini de hızlı bir şekilde steril edebilirsiniz. Yüksek ısıda buhar sterilizasyonu ile bakterilerin hızla ve tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar. Bebeğinizin sevdiği gıdaları süt veya mama oluşuna göre uygun sıcaklıkta hazırlamanıza yardımcı olan bu üründe bu tür işlemler için dijital ışıklı gösterge bulunur. Mama veya sütü ısıtma işlemleri sırasında ilgili gösterge ışığı yanıp söner, işlem bittiğinde ise gösterge ışığı kırmızıya döner ve sıcaklık otomatik olarak sabitlenir. Sıcaklık sabitleme özelliği ile süt ısıtmada cihaz iç sıcaklığını 40℃, gıda ısıtmada cihaz iç sıcaklığını 70℃ de korur. Buharlı sterilizatör konumunda işlem bittiğinde gösterge ışığı kırmızıya döner ve ürün otomatik olarak kapanır. Gelişmiş mikroişlemci kontrol teknolojisi ile tam otomatiktir ve işlem işaretleri üründeki dijital göstergeden seçilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAMAJOO DİJİTAL MAMA ISITICI VE BUHAR STERİLİZATÖRÜ
Üretim Yeri
ÇİN
Marka
MAMAJOO
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MAMAJOO
Henüz yorum yok